Home / Grupy młodzieżowe / Widok za mocny

Widok za mocny

W swoim drugim tegorocznym sparingu drużyna juniora młodszego Unii przegrała z bardzo mocnym zespołem Widoku Skierniewice 0:2. Spotkanie toczone było w niezłym tempie, od początku narzuconym przez dobrze dysponowanych piłkarzy Widoku.

Mimo kilku dogodnych sytuacji do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Po przerwie mecz nabrał kolorytu i najpierw Rafał Wach obronił jedenastkę, chwilę później Widok po składanej akcji wyszedł na prowadzenie, po czym jedenastkę dla zespołu Unii wywalczył Mateusz Piątkowski. Do karnego podszedł sam poszkodowany, niestety jego intencję wyczuł bramkarz i obronił to uderzenie. W końcowej fazie meczu Widok zdołał jeszcze podwyższyć prowadzenie i mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Mimo porażki była to cenna lekcja dla młodych piłkarzy Unii. Pokazali oni wielki charakter, a własne braki nadrabiali ambicją i walką. Za tydzień kolejne spotkanie z mocnym przeciwnikiem, ponieważ unici wybierają się do Łowicza na spotkanie z tamtejszym pelikanem.

Unia Skierniewice – Widok Skierniewice 0:2 (0:0) .

Unia: Wach, Winiarski (’70 galas), Czerwiński, Sulma, Madej, Krupa (65′ Lewandowski), Kaczorowski, Rokicki, Galas (’41 Maciejewski), Piątkowski, Krawczyk.

Unia 2012 trzecia w Województwie Łódzkim!

Kapitalne wieści napływają z Akademii Unii Skierniewice. Zespół 2012 prowadzony przez trenera Karola Skrzydło wywalczył …