Home / Aktualności / Kolejne zwycięstwo

Kolejne zwycięstwo

Tym razem 2:0 wygrali piłkarze skierniewickiej Unii w kolejnym meczu sparingowym. Na dobrze przygotowanym boisku przy ul. Pomologicznej pokonali Zjednoczonych Stryków 2:0. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Kamil Sabiłło.

Spotkanie od początku do końca było pod kontrolą naszej drużyny. Skierniewiczanie stworzyli wiele sytuacji pod bramką rywala, jednak dobrze spisywał się bramkarz gości. W naszej drużynie nie zagrali kontuzjowani Maciej Wyszogrodzki i Damian Kozieł oraz chory Szymon Kiwała. Największy problem ma Wyszogrodzki, który będzie pauzował od 3 do 4 tygodni, ma naderwane więzadła w kostce.

W kolejnym sparingu Unici podejmować będą IV ligowy zespół z Mazowsza Bzurę Chodaków, spotkanie zacznie się w sobotę o godz. 12.00.

UNIA Skierniewice – Zjednoczeni Stryków 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 – 22 min. – Kamil Sabiłło, 2:0 – 58 min. Kamil Sabiłło

UNIA: Jaroszko – Łojszczyk, Kowalczyk (Nowak), Bojańczyk, Kolus – Nierobisz (Krulik), Kowalczyk, Pomianowski, Szambelan (Markowski) – Markowski (Kowalski), Sabiłło

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …