Home / Grupy młodzieżowe / Kolejny sukces juniorów

Kolejny sukces juniorów

W minioną niedzielę zespół juniora młodszego B1 naszego klubu pokonał na wyjeździe Olimpic Słupia 0:6 i tym samym wywalczył mistrzostwo okręgu i prawo udziału w barażach do ligi wojewódzkiej. Podopieczni Artura Szymczyka na kolejkę przed końcem mają już 6 pkt przewagi na drugą w tabeli Pogonią Bełchów.

Jest to druga nasza drużyna, po zespole juniorów B2, która wygrała ligę okręgową. Przypomnijmy, że zespół trenera Piotra Kocęba zapewnił sobie wygraną w lidze tydzień temu po wygranej z Lubanią. Niedzielny mecz od początku toczył się pod dyktando gości, jednak duża nieskuteczność pod bramką przeciwnika przez długi czas uniemożliwiała nam wyjście na prowadzenie. Dopiero pod koniec pierwszej połowy wyszliśmy na prowadzenie po uderzeniu Kuby Dziubińskiego, a chwile później prowadzenie podwyższył Miłosza Krawczyńskiego. Po przerwie dołożyliśmy kolejne trafienia autorstwa Macieja Mirowskiego trzykrotnie oraz Marcela Gajewskiego. Pewne zwycięstwo idealnie podsumowało sezon w wykonaniu zespołu i teraz pozostaje nam czekać na rywala w barażach!

sprawdź również

Unia Cup rocznika 2015 przeszedł do historii

W minioną niedzielę (28.01) obył się kolejny turniej z cyklu Unia Cup. Tym razem na …