Home / Grupy młodzieżowe / Pierwsze sukcesy piłki młodzieżowej

Pierwsze sukcesy piłki młodzieżowej

Bardzo miło poinformować nam, że po udanym sezonie seniorów na IV-to ligowych boiskach, młodzież z naszego klubu również notuje na swoim koncie pierwsze sukcesy. Jest to tym bardziej zadowalające, ponieważ część tych chłopców jeszcze rok temu nigdzie nie grała w piłkę, a inni mieli za sobą długą przerwę.

I tak w zakończonym sezonie swoje ligi wygrali zawodnicy z rocznika 2001, których trenerem jest Piotr Kocęba oraz piłkarze z rocznika 2000, od trenera Artura Szymczyka. I w ten oto sposób wywalczyliśmy prawo gry w barażach o awans do II ligi wojewódzkiej w roczniku 2000, gdzie nasi zawodnicy mieli zmierzyć się z Włókniarzem Zelów, lecz ten zespół wycofał się z baraży. Czekamy teraz na wyznaczenie innego przeciwnika i terminów dwumeczu.

Natomiast w roczniku 2001 zespół wywalczył bezpośredni awans do II ligi wojewódzkiej, gdzie w przyszłym roku będzie rywalizować z takimi zespołami jak MULKS łask, Boruta Zgierz, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, czy być może nawet Widzew Łódź.

Naszym drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drużyna trenera Artura Szymczyka – rocznik 2000
Drużyna trenera Piotra Kocęby – rocznik 2001

sprawdź również

Unia Cup rocznika 2015 przeszedł do historii

W minioną niedzielę (28.01) obył się kolejny turniej z cyklu Unia Cup. Tym razem na …