Home / Aktualności / Piłkarski rozkład jazdy Unii Skierniewice [SOBOTA 9.09]

Piłkarski rozkład jazdy Unii Skierniewice [SOBOTA 9.09]

Przed nami prawdziwie piłkarska sobota! 9 września osiem drużyn skierniewickiej Unii powalczy o medale w turniejach oraz o punkty w rozgrywkach ligowych. Poniżej szczegółowy terminarz spotkań. Będziecie?

Turniej organizowany przez Soccer Kids
Skierniewickie rozgrywki F2 (2010)
WYJAZD 9.00 (Boisko przy Szkole Podstawowej w Wygodzie)

W sobotę jako pierwsi na boisko wybiegną piłkarze skierniewickiej unii z rocznika 2010. Punktualnie o godz. 9:00 drużyna prowadzona przez Jarosława Foksa sprawdzi formę w Wygodzie, podczas Turnieju Soccer Kids ma boisku przy Szkole Podstawowej.

Unia Skierniewice – Laktoza Łyszkowice
DOM Skierniewicka Liga Okręgowa C2 (2004)
10.00 (Pomologiczna 8, boisko sztuczne)

W Skierniewicach piłkarski weekend rozpoczniemy o godz. 10:00 na sztucznym boisku przy ul. Pomologicznej, gdzie unici z rocznika 2004 powalczą o kolejne punkty w lidze okręgowej C2. Rywalem drużyny prowadzonej przez Mateusza Kiczuła będzie Laktoza Łyszkowice!

Turniej im. A. Czarneckiego
Skierniewickie rozgrywki F1 (2009)
DOM 10.00 (Boisko do hokeja na trawie na Rawce)

O tej samej godzinie na sztucznym boisku przy ul. Trakcyjnej rozpocznie się turniej upamiętniający wybitną postać Unii Skierniewice z lat 60 – tych – Andrzeja Czarneckiego. W akcji będziemy oglądać młodych adeptów z rocznika 2009, którzy o puchar powalczą z ekipami: Fenix Boczki, Mazovia Rawa Mazowiecka, Orzeł Nieborów, UKS AP Rawa Mazowiecka, UKS Soccer Kids Łowicz, Widok Skierniewice i Zryw Wygoda. Planowane zakończenie turnieju o godz. 15:00! Więcej o turnieju przeczytacie TUTAJ.

Sokół Aleksandrów Łódzki- Unia Skierniewice
II liga wojewódzka B1 (rocznik 2001)
WYJAZD 10.00 (Ruda Bugaj)

Również o godz. 10:00 trudny wyjazd do Aleksandrowa Łódzkiego czeka rocznik 2001. Ekipa prowadzona przez Piotra Kocębę, postara się zdobyć punkty w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej B1. Trzymamy kciuki!

Unia Skierniewice- Macovia Maków
Skierniewicka Liga Okręgowa E2 (2008)
DOM 11.00 (Orlik nr 3, ul. Jana Kilińskiego)

O godz. 11:00 przeniesiemy się na Orlik nr 3. Tam Unia Skierniewice z rocznika 2008, prowadzona przez trenera Jacka Królika podejmie drużynę Macovii Maków.

Unia Skierniewice – Olimpia Chąsno
Skierniewicka Liga Okręgowa D2 (2006)
DOM 12.00 (Pomologiczna 8, boisko sztuczne)

Po zakończonym meczu rocznika 2004, na sztucznym boisku pojawią się ich młodsi koledzy, urodzeni w 2006 roku. Rywalem zawodników trenera Kiczuła – Olimpią Chąśno w ramach Skierniewickiej Ligi Okregowej.

Unia Skierniewice – Zjednoczeni Stryków
IV Liga grupa łódzka
DOM 15:00 Boisko główne przy ul. Pomologicznej

Sobotnim „daniem” głównym będzie starcie lidera IV ligi, Unii Skierniewice z dziewiątą ekipą Zjednoczonych Stryków w ramach szóstej serii gier. Czy podopieczni trenera Rafała Smalca utrzymają prowadzenie IV lidze. Przekonajcie się! Zapraszamy we wczesne sobotnie popołudnie, o godz. 15:00!

Unia Skierniewice – SOBPOL Konopnica
Skierniewicka B klasa
DOM 17.00 (Pomologiczna 8, boisko sztuczne)

Na zakończenie piłkarskiej soboty o trzecie zwycięstwo z rzędu powalczy druga seniorska ekipa Unii. Po dwóch efektownych zwycięstwach, przyszedł czas na kolejne. Tym razem o godz. 17:00 na sztucznej murawie przy ul. Pomologicznej, skierniewiczanie podejmą Sobpol Konopnicę.

Trzymajmy kciuki za wszystkich „unitów” i pamiętajcie – WSZYSCY NA UNIE!
Do zobaczenia na trybunach!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …