Home / Aktualności / Siedmiolatkowie szlifowali formę w Rawie Mazowieckiej

Siedmiolatkowie szlifowali formę w Rawie Mazowieckiej

17 września na boisku Mazowii Rawa Mazowiecka odbył się drugi turniej rocznika 2010. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Bardziej od wyników liczył się trening i dobra zabawa, której mimo deszczowej aury nie brakowało.

W niedzielę pogoda pozostawiała wiele do życzenia. Mimo intensywnych opadów deszczu drużyna prowadzona przez Jarosława Foksa stawiła się na boisku w Mazovii niemal w komplecie. Warto dodać, że wraz z nimi na turniej dojechali ich rodzice i opiekunowie, którzy żywiołowo reagowali na wydarzenia boiskowe. Skierniewiczanie rozegrali w sumie sześć dwunastominutowych spotkań podczas których zyskali kolejne umiejętności i doświadczenie.

– Po raz kolejny jestem bardzo zadowolony z gry i zaangażowania moich zawodników – powiedział po meczu trener Jarosław Foks. – Dziękuję rodzicom którzy tego dnia przyjechali ze swoimi pociechami mimo złej aury. Wsparcie młodych piłkarzy od małego jest bardzo ważne.

Skład: Zwierzchowski Mateusz, Wędrowczyk Seweryn, Dziedzic Michał, Męcina Lubomir, Rayman Piotr, Reszka Jan, Rychtelski Oktawian, Rydzon Michał, Sadowski Michał i Bartosz Sobolewski.
Kolejny turniej już w najbliższą niedzielę, 24 września o godz. 10:00 na sztucznym boisku w Łowiczu. Powodzenia!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …