Home / Aktualności / Piłkarski weekend Unii Skierniewice [ 23-24.09]

Piłkarski weekend Unii Skierniewice [ 23-24.09]

Przed nami prawdziwie piłkarski weekend! Szykujemy zatem szaliki, zaciskajmy kciuki i dopingujemy skierniewickie drużyny Unii w rozgrywkach ligowych, turniejach oraz sparingach. Które mecze odbędą się w Skierniewicach? Poniżej szczegółowy terminarz. Będziecie?

SOBOTA – 10:00 – WYJAZD
Turniej w Rawie Mazowieckiej
Liga okręgowa F1 (2009)

SOBOTA – 11:00 – DOM – Orlik nr 3
Unia Skierniewice- Mazovia Rawa Mazowiecka
Liga okręgowa E2 (2008)

O godz. 11:00 na Orliku nr 3 przy ul. Kilińskiego wybiegną zawodnicy z rocznika 2008, trenowani przez Jacka Krulika. Po efektownych zwycięstwach nad Macovią Maków 12:1, Jutrzenką Drzewce 7:4, a także w ostatniej kolejce Laktozą Łyszkowice 13:2, w sobotę skierniewiczanie podejmą na własnym obiekcie ekipę Mazovii Rawa Mazowiecka. Ile bramek strzeli tym razem popularny „Marcelinho”? Przekonajcie się na żywo!

SOBOTA – 12:00 – DOM – Sztuczne boisko
Unia Skierniewice – Orlęta Cielądz
Liga okręgowa C2 (2004)

W południe przenosimy się na sztuczne boisko przy ul. Pomologicznej, by dopingować w akcji podopiecznych trenera Mateusza Kiczuła. Piłkarze z rocznika 2004 zmierzą się tym razem z Orletami Cielądz w ramach ligi okręgowej C2. Zapraszamy na trybuny!

SOBOTA – 16:00 – DOM – Sztuczne boisko
Unia II Skierniewice – MUSKADOR Wola Pękoszewska
B KLASA Seniorów

Punktualnie o godz. 16:00 na sztucznej murawie pojawią się rezerwy Unii Skierniewice, którzy postarają się utrzymać prowadzenie w B Klasie. Tym razem ich rywalem będzie przedostatnia ekipa ligi – Muskador Wola Pękoszewska. Do zobaczenia na trybunach!

SOBOTA – 16:00 – WYJAZD
Boruta Zgierz – Unia Skierniewice
IV Liga

Wisienką na torcie będzie występ seniorów w rozgrywkach IV ligi. Tym razem podopieczni trenera Rafała Smalca powalczą o kolejne trzy pynkty w Zgierzu, gdzie zmierzą się z dziesiątą siłą ligi – Borutą Zgierz. O godz. 16:00 zaciskamy zatem mocno kciuki i śledzimy naszego Facebooka, gdzie tradycyjnie będziemy na bieżąco informować o przebiegu spotkania. Do boju PANOWIE!

NIEDZIELA – 9:00 – DOM
Unia Skierniewice – Soccer Kids Łowicz
Kategoria G1 (skrzaty)

Jako pierwsi w niedzielę do rywalizacji przystąpią najmłodsi skierniewiczanie. O godz. 9:00 na hali nr 2 przy ul. Pomologicznej 8 podopiecznych trenerki Marty Tręboszki czeka sparing z drużyną Soccer Kids Łowicz. Wszystkich sympatyków popularnych „skrzatów” zapraszamy na trybuny!

NIEDZIELA- 10:00 – WYJAZD
Turniej w Łowiczu
Liga okręgowa F2 (2010)

W niedzielę, siedmiolatkowie prowadzeni przez Jarosława Foksa wezmą udział w kolejnym turnieju. Tym razem sprawdzą swoje umiejętności piłkarskie na sztucznym boisku w Łowiczu.

#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …