Home / Aktualności / Siedmiolatkom Unii deszcz niestraszny

Siedmiolatkom Unii deszcz niestraszny

Za nami kolejny turniej rocznika 2010. 24 września prowadzeni przez trenera Jarosława Foksa, młodzi adepci ze Skierniewic, tym razem sprawdzali swoje umiejętności piłkarskie w „deszczowej” Niedźwiadzie, podczas kolejnego turnieju.

W niedzielny poranek w Niedźwiadzie panowały fatalne warunki atmosferyczne. Opady deszczu, nieprzyjemny wiatr oraz niska temperatura odczuwalna, spowodowały, że wiele drużyn zrezygnowało ze startu w rozgrywkach. Ostatecznie, na start w turnieju zdecydowały się cztery ekipy, w tym trzy z powiatu łowickiego, a wśród nich, waleczne dzieciaki z Unii Skierniewice. – Dzieciak chcą trenować w każdych warunkach – powiedział trener Jarosław Foks. – Nie straszny im deszcz, wiatr czy niska temperatura. Najważniejsze, aby doskonale się bawić, zyskując przy tym kolejne umiejętności i cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Cieszę się, że wśród młodych piłkarzy widać coraz większą radość z gry w piłkę nożną. Do dobry znak.

Zawodnikom gratulujemy wytrwałości i życzymy wielu bramek w kolejnych turniejach!

sprawdź również

Zimny prysznic na początek wiosennych zmagań. Unia – Olimpia Zambrów (0:1)

Nie tak pierwszy mecz wiosennej kolejki wyobrażali sobie kibice skierniewickiej Unii. Drużyna prowadzona przez trenera …