Home / Aktualności / Kolejna pewna wygrana rocznika 2008! Godzianów – Unia 1:15

Kolejna pewna wygrana rocznika 2008! Godzianów – Unia 1:15

Piłkarze z rocznika 2008 idą jak burza. W sobotę zanotowali kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem prowadzeni przez trenera Jacka Krulika chłopcy pokonali na wyjeździe rówieśników z Godzianowa 15:1. Bohaterem Unii był strzelec dziewięciu bramek – Marcel Winciorek!

W dziewiątej kolejce spotkań rocznik 2008 gościł na boisku Pogoni w Godzianowie. Zgodnie z przewidywaniami nasza młoda drużyna odniosła kolejne przekonujące zwycięstwo, aplikując gospodarzom grad bramek. Wynik mógł być wyższy, ale bardzo dobry mecz rozegrał tego dnia bramkarz Pogoni, broniąc wiele groźnych strzałów.

W pierwszej kwarcie na listę strzelców wpisali się Garbicz i Winciorek. To było ich 15 minut, a udokumentowali to fantastycznymi trafieniami. Druga kwarta to ponownie popis strzelecki Alexa Garbicza, który do siatki rywali trafił trzykrotnie. Dzięki dobrej grze schodziliśmy z wynikiem 7:1. W trzeciej odsłonie swoje bramki dołożyli: dwie Marcel Winciorek i jedną Maks Rosa, który popisał się piękną bramką z rzutu wolnego. Czwarta kwarta przyniosła kolejne bramki, cztery Marcelinho i jedną Kajetana Kousa. Dodajmy, że dla Kajetana była to premierowa bramka w lidze.

Po meczu kilka słów o postawie swoich zawodników powiedział trener Jacek Krulik. -Kontrolowaliśmy mecz od początku do końca. Wynik mógł być wyższy, ale nie o to chodzi. Chciałem żeby chłopcy rozgrywali piłkę między sobą i wykonywali jak najwięcej podań, pokazywali się na pozycję i wychodzili po piłkę. Sytuacji było bardzo dużo. Fajny mecz rozegrał bramkarz Pogoni, który bronił bardzo groźne sytuacje. Gratuluję chłopakom kolejnego zwycięstwa ligowego oraz pięknych bramek. Osobiście jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych bo z meczu na mecz nabierają pewności i co ważne starają się przełożyć pracę wykonaną na treningu na ligowy mecz.

7 kolejka liga rocznik 2008
Mecz 4x 15 minut
Pogoń Godzianów – UMKS Unia Skierniewice 1:15
Bramki dla Unii: 9x Marcel Winciorek, 4x  Alex Garbicz , 1x Maks Rosa, 1x Kajetan Kolus

Skład: Bartek Korbeń, Miłosz Wójcik,  Tobiasz Wójcik, Oktawian Kowalski, Adam Aniołkowski, Karol Lewandowski, Maciej Winciorek, Alex Garbicz, Marcel Winciorek, Piotr Kuś, Maks Rosa, Hubert Wójciński, Miłosz Stępniak, Kajetan Kolus, Kacper Czapnik
Trener: Jacek Krulik

Kolejny mecz, tym razem derbowy zostanie rozegrany 21 października z drużyną Widoku Skierniewice. Miejsce meczu Orlik nr 3

Zawodnicy akademii Unii Skierniewice przygotowują się do rundy wiosennej

Runda wiosenna sezonu 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym zawodnicy naszej akademii …