Home / Aktualności / Porażka juniorów młodszych z Aleksandrowem 1:3!

Porażka juniorów młodszych z Aleksandrowem 1:3!

Po kilku solidnych występach w lidze wojewódzkiej, tym razem piłkarze z rocznika 2001, po słabym spotkaniu, przegrali z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:3. – Nasz zespół zasłużenie zszedł z boiska bez punktów – powiedział po meczu trener Piotr Kocęba! Szansa do poprawy już w najbliższy weekend podczas meczu z LKS Mierzyn!

W niedzielę zespół juniora młodszego Unii Skierniewice podejmował na własnym terenie drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki w ramach ligi wojewódzkiej. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando przyjezdnych, którzy co chwila napędzali kolejne ataki. Nieoczekiwanie, mimo słabej gry to my wyszliśmy na prowadzenie po uderzeniu Michała Skoniecznego z 30 metrów, który sprytnym strzałem przelobował golkipera gości. Stracona bramka była wodą na młyn dla  Sokoła, którego zawodnicy z akcji na akcję byli coraz groźniejsi. Ich kolejne akcje skutecznie zatrzymywał jednak nasz bramkarz, Piotr Kruszona. Mieliśmy też trochę szczęścia, gdyż kilka razy piłka przelatywała tuż obok bramki, lub obijała słupek.

W drugiej połowie nasz zespół wyglądał już trochę lepiej i wydawało się, że uda się przejąć inicjatywę. Niestety w 61 minucie straciliśmy bramkę po bezpośrednim uderzeniu piłki z rzutu wolnego i mieliśmy remis 1:1. Nie minęły trzy minuty, a było już 1:2  po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po tym trafieniu z naszego zespołu zeszło powietrze i nie byliśmy w stanie podjąć rękawicy i gonić wynik. Jeszcze w 71 minucie rywale zdobyli trzecie trafienie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i ustalili tym samym wynik spotkania na 3:1.

Po meczu suchej nitki na swoich zawodnikach nie zostawił ich szkoleniowiec Piotr Kocęba. – Rozegraliśmy bardzo słaby mecz, być może najsłabszy od początku ligi. – Nie możemy się jednak poddawać. Do rozegrania zostały nam jeszcze trzy spotkania, w których musimy zaprezentować się znacznie lepiej. Za tydzień następne spotkanie z zespołem LKS Mierzyn, który walczy o awans, więc będzie to niezwykle ciężkie spotkanie.

Unia Skierniewice- Sokół Aleksandrów Łódzki 1:3 (1:0)
10′ Skonieczny

Unia: Kruszona, Heleniak, Czerwiński, Madej, Winiarski (60’Zaczkowski), Kaczorowski, Piekarski, Krupa (68’Galas), Rokicki, Skonieczny (64′ Maciejewski), Krawczyk.