Home / Aktualności / Dobra postawa skrzatów w Bolimowie

Dobra postawa skrzatów w Bolimowie

Kolejne cenne doświadczenie zyskali najmłodsi piłkarze Unii Skierniewice. Tym razem podopieczni Marty Tręboszki sparowali ze starszymi kolegami w Bolimowie! Mimo różnicy wieku spisali się na medal!

W sobotę, 28 października piłkarze z rocznika 2011/2012 odwiedzili Bolimów, by rozegrać mecze sparingowe z miejscową drużyną Foot-Bol-Aków. Świetna zabawa z piłką oraz głośny doping rodziców sprawiły wszystkim mnóstwo radości. A trzeba przyznać, że emocji nie brakowało. Gospodarze postawili nam twarde warunki. Nasze sześciolatki stanęły naprzeciw starszych kolegów i spisali się na medal! – Dzieciaki dzielnie walczyły o każdy centymetr boiska. Grały w ataku i obronie, starały się wymieniać między sobą podania i konstruować akcje. Na szczególne uznanie zasługuje nasz bramkarz – Szymon, który spisywał się tego dnia rewelacyjnie. Jego postawa oraz wspaniałe parady raz po raz nagradzane były gromkimi brawami. Za walkę i sportową postawę obu zespołom należą się słowa uznania.

Zagraliśmy w składzie: Julek Reczulski, Grześ Gałęziewski, Kacper Kulawiak, Zuzia Mikulska, Olaf Kalski, Szymon Waszut, Krystian Matuszewski, Adam Lorenc, Igor Bartosik, Dawid Caban, Rysio Maciejewski.

Kolejny turniej już w najbliższą sobotę, 4 listopada o godz. 10:00 w Łowiczu! Powodzenia!

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …