Home / Aktualności / Rafał Smalec na trenerskim stażu w Arce Gdynia!

Rafał Smalec na trenerskim stażu w Arce Gdynia!

Trener Unii Skierniewice Rafał Smalec przebywał na Pomorzu gdzie wziął udział w stażu trenerskim w klubie ekstraklasy Arce Gdynia! Podczas pobytu m.in.: odbył trening z pierwszym zespołem, spotkał się z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim, zapoznał się z metodami treningowymi oraz obejrzał spotkania ekstraklasy.

Podczas pobytu trener Smalec wziął udział w treningach pierwszego zespołu Arki, obejrzał treningi drugiej drużyny występującej na co dzień na szczeblu IV ligi oraz juniorów (CLJ). Obejrzał także mecze EKSTRAKLASY pomiędzy Arką, a Śląskiem Wrocław i Sandecją Nowy Sącz, jak również mecz CLJ Arka – Lechia Gdańsk. – Odbyliśmy wiele spotkań i rozmów z członkami sztabu szkoleniowego, jak i z pierwszym trenerem Leszkiem Ojrzyńskim. Spotkaliśmy się również z trenerem koordynatorem akademii Arki Gdynia – wspomina trener Unii. Na pytanie jak ocenia szkolenie? – Mega. Można było zobaczyć jak pracują trenerzy i zawodnicy na najwyższym szczeblu rozgrywek w kraju. Jak wygląda organizacja klubu. Szczególnie pożyteczne były rozmowy z trenerami, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie. To było dla mnie bardzo cenne doświadczenie.

Jesteśmy przekonani, że metody treningowe już wkrótce będą praktykowane na skierniewickich boiskach, a na szkoleniu skorzysta cały klub! Trenerze gratulujemy i życzymy awansu do III ligi z Unią Skierniewice.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …