Home / Aktualności / Aktywny weekend Unii 2009

Aktywny weekend Unii 2009

2 i 3 grudnia dzieciaki z rocznika 2009 sparowały z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej Żyrardów oraz rywalizowały w Turnieju w Sochaczewie.

Za nami kolejny aktywny weekend ośmiolatków skierniewickiej Unii. W sobotę, 2 grudnia młodzi adepci futbolu na hali przy ul. Tetmajera podejmowali rówieśników z Akademii Piłkarskiej Żyrardów. Dzień później, 3 grudnia wybrana grupa zawodników udała się do Sochaczewa, by rywalizować w halowym turnieju piłki nożnej w Sochaczewie z drużynami z Teresina, Cegłowa i Feliksowa.– Oba wydarzenia były ukierunkowane na doskonalenie poznanych elementów i zastosowanie ich w warunkach rywalizacji – komentuje trener Mateusz Kiczuł. – Wyniki były dobre, jednak na nich się nie skupiamy. Najbardziej cieszą nas zdobyte bramki, udane interwencje bramkarzy oraz próby gry drużynowej. Brawa dla wszystkich zawodników, za dobrą postawę zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Dziękujemy rodzicom, za pomoc w organizacji wyjazdu i wsparcie na trybunach.

5 grudnia – sparing Żyrardów

Skład: Kowalczyk, Stachowicz, Brewiński, Michalik, Selenta, Kubik, Pąśko, Stopiński, Wiśniewski, Jagodziński, Młynarski, Andrzejewski, Kucharski, Walczak, Kołczyński

6 grudnia – Turniej w Sochaczewie

Skład: Kowalczyk, Stachowicz, Brewiński, Michalik, Wiosna, Selenta, Kubik, Pąśko, Stopiński, Wiśniewski.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …