Home / Aktualności / Raz, Dwa Trzy – UNIA TO MY!

Raz, Dwa Trzy – UNIA TO MY!

Piłkarzu! Unito! Dziękujemy, że byłeś z nami przez cały 2017 rok! Dzięki Tobie jesteśmy spokojni o przyszłość naszego klubu! Do zobaczenia na treningach w 2018 roku! – Dyplomy z taką treścią powędrowały dziś (21.12) do wszystkich przedszkolaków biorących udział w zajęciach piłkarskich w ramach akcji UNIA FUN KIDS. Nie zabrakło też czegoś słodkiego od partnerów projektu firmy UDS.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia do dziewięciu skierniewickich przedszkoli zawitali wyjątkowi goście – piłkarze skierniewickiej Unii, którzy przez cały rok współpracowali z przedszkolakami, prowadząc zajęcia w ramach akcji UNIA FUN KIDS. Trenerzy: Szymon Kiwała, Konrad Kowalczyk i Patryk Bojańczyk postanowili odwiedzić swoich wychowanków, pogratulować i podziękować za całoroczną pracę na treningach oraz złożyć świąteczne życzenia. Nie obyło się też bez niespodzianki. Przedszkolaki za wzorowe zachowanie otrzymały pamiątkowe dyplomy ukończenia kolejnego etapu edukacji sportowej. Nie zabrakło również słodkiego upominku partnerów akcji –Universal Display Solution. W imieniu firmy UDS najmłodszych słodkościami obdarowała Emilia Pawlak. Dzieciaki odwdzięczyły się własnoręcznie wykonanymi bombkami świątecznymi i głośnym DZIĘKUJEMY! Listy gratulacyjne otrzymali także ich rodzice.

Szanowny Rodzicu!

        Jest nam niezmiernie miło, że Państwa dziecko uczestniczyło w tegorocznych zajęciach Unia Fun Kids, organizowanych przez piłkarski klub Unia Skierniewice. Zajęcia ruchowe z elementami piłki nożnej to nasz autorski projekt, zgłoszony oficjalnie do Urzędu Miasta Skierniewice i szczegółowo wdrożony do lokalnych przedszkoli w 2016 roku.  
       Staje się już niemal tradycją, że każdego tygodnia w lokalnych placówkach przeprowadzane są zajęcia dla najmłodszych adeptów Unia Fun Kids. Nasi szkoleniowcy starają się o jak najlepsze przekazanie wiedzy, która ma na celu przede wszystkim polepszenie kondycji fizycznej dzieci. 
       Pragniemy także, aby Państwa dziecko miało jak najlepsze wzorce piłkarskie, a takie zapewniają nasi trenerzy, którzy są zawodnikami pierwszej drużyny Unii Skierniewice.  Niezmiernie cieszy nas coraz większe zainteresowanie dzieci aktywnością fizyczną, a zwłaszcza piłką nożną. Z tego powodu czujemy się w obowiązku, aby pokazać młodym adeptom pozytywne wartości płynące ze sportu. Pragniemy także podkreślić, że piłka nożna może mieć znacznie szerszy zakres i stać się także lokalną misją społeczną. Projekt Unia Fun Kids realizowany jest ze środków własnych klubu i pozyskanych od sponsorów. To przede wszystkim dzięki nim możemy nadal pokazywać piękno sportu najmłodszym adeptom. Widząc wdzięczność i radość z jaką uczestniczą w zajęciach jesteśmy przekonani, że projekt będzie stale rozwijany w Skierniewicach.
       Wierzymy również, że praca u podstaw pozwoli zbudować w naszym mieście, w niedługiej przyszłości, profesjonalną szkółkę piłkarską, gdzie będziemy wychowywać zawodników, którzy będą decydować o sile skierniewickiej piłki nożnej na wyższych poziomach rozgrywkowych, do których jako klub bezustannie aspirujemy. W tym sezonie nasz pierwszy zespół zasiada na fotelu lidera w rozgrywkach IV ligi. Wiosną będziemy walczyć o awans!  Sukcesy, jakie osiągnęliśmy dotychczas potwierdzają, że kierunek jest słuszny, a to motywuje nas do stałego rozwoju. Liczymy także na Państwa wsparcie, które zawsze będzie mile widziane. Gorąco zachęcamy do kontaktu z klubem.
       Wszelkie informacje znajdziecie na Państwo, na stronie internetowej, a także na fanpage Unii Skierniewice.  Niech słowa okrzyku jaki na każdych zajęciach wypowiadają nasze dzieci będą hasłem, które przyświeca nam wszystkim tak więc: Raz, dwa, trzy Unia to my!

Całej piłkarskiej rodzinie Unii składamy najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne! Ładujcie akumulatory, bo w styczniu wznawiamy treningi!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …