Home / Aktualności / Zapraszamy na Bal Sportowca 2018

Zapraszamy na Bal Sportowca 2018

Jak co roku zapraszamy na wyjątkowy skierniewicki bal – Bal Sportowca. Poza doskonałą zabawą, będzie to okazja do wręczenia wyróżnień dla najlepszych zawodników i trenerów minionego roku. Miejmy nadzieję, że w gronie nagrodzonych nie zabraknie Unitów! 

Kibicu! Chcesz spotkać swoich ulubieńców, którzy za ponad miesiąc rozpoczną walkę o upragnioną trzecią ligę? Porozmawiać? Pobawić się razem z nimi? Doskonałą okazją będzie udział w Balu Sportowca, który już 10 lutego odbędzie się na hali ośrodka sportu i rekreacji przy ul. Pomologicznej. Zapraszamy sportowców, działaczy oraz wszystkich miłośników sportu. Tradycyjnie w czasie wydarzenia zostaną ogłoszone wyniki konkursu na Sportowca oraz Trenera Roku 2018. Poznamy również Niepełnosprawnego Sportowca Roku, Talent Roku i Drużynę Roku. Nowością będzie wybór zasłużonego dla skierniewickiego sportu (wybranego spośród nieaktywnych trenerów oraz działaczy sportowych).

Już dziś więc warto zarezerwować sobie w kalendarzu sobotę, 10 lutego i pojawić się o godzinie 20.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Pomologicznej 8 w Skierniewicach. Zaproszenie, w cenie 350 złotych od pary, będą dostępne w sprzedaży od 15 stycznia. Ich dystrybucją zajmuje się spółka OSiR. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska sportowego, organizatorzy przewidzieli 10-procentową zniżkę przy zakupie zaproszeń dla całego stolika. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Flash, Dj Faza oraz LOVERBOY.

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …