Home / Aktualności / Rocznik 2010 na Turnieju w Rawie Mazowieckiej

Rocznik 2010 na Turnieju w Rawie Mazowieckiej

20 stycznia w pobliskiej Rawie Mazowieckiej mogliśmy oglądać młodych zawodników Unii Skierniewice z rocznika 2010, którzy wystartowali w kolejnym turnieju halowym – AP Champions.

Za nami kolejne spotkania rocznika 2010. W  Rawie Mazowieckiej nie brakowało ciekawych akcji i bramek. Jak podkreśla trener Jarosław Foks, drużyna popełnia jeszcze sporo błędów  nad którymi trzeba pracować, a młodych piłkarzy stać na zdecydowanie więcej. – Zawodnicy z pewnością wyniosą z tych zawodów nowe umiejętności i cenne  doświadczenie. Pamiętajmy, że dla większości to dopiero początek przygody z piłką – ocenił występ swoich podopiecznych trener Foks. – Mają jeszcze czas na poprawę niektórych aspektów gry. Niemniej jednak, pewne elementy w Rawie nie zagrały i będziemy musieli nad nimi popracować na treningach. Wiem, że stać ich na więcej.

Drużyna zagrała w składzie: Seweryn Wędrowyczyk, Tobiasz Borowiec,Kacper Dziedzic, Marcel Popek, Mikołaj Koliński, Oktawian Rychtelski Nataniel Rychtelski,Michał Rydzon, Mateusz Zwierzchowski.Michal Sadowski, Lubomir Męcina. 

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …