Home / Aktualności / Najmłodsi Unici grali w Zgierzu

Najmłodsi Unici grali w Zgierzu

Aktywne ferie spędzają najmłodsi zawodnicy skierniewickiej Unii. W środę, 7 lutego piłkarze z rocznika 2011/12 wzięli udział w turnieju w Zgierzu. Mimo, iż podczas zawodów nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, nie brakowało bramek, ciekawych akcji i zaangażowania, a wszyscy zawodnicy byli zwycięzcami.

Nasze niestrudzone Skrzaciki rozegrały w sumie siedem bardzo ciekawych spotkań  z drużynami miejscowej Boruty, Widzewem Łódź, Sokołem Aleksandrów Łódzki oraz Brazilian Soccer Schools. – Walczyliśmy w ataku, obronie i na bramce – relacjonuje trenerka Marta Tręboszka. – Staraliśmy się wymieniać między sobą podania, odbierać piłkę zawodnikom z przeciwnej drużyny, budować akcje i strzelać bramki. A trzeba przyznać, że szczególnie w tym ostatnim aspekcie gry, młodzi unici spisali się na medal. – Na listę strzelców wpisał się Julek, Franek, Konrad i Przemek. Blisko zdobycia bramki byli także Bartek i Grześ. Duże słowa uznania należą się również Łukaszowi- naszemu niestrudzonemu bramkarzowi, który wielokrotnie ratował nas z opresji – podsumowuje opiekunka skrzatów. Chłopcom należą się wielkie brawa. Mimo okrojonego składu (7 zawodników) skrzaty pokazały charakter i po raz kolejny udowodnili, że potrafią grać w piłkę, a treningi nie idą na marne.

Kolejne emocje już w sobotę 

Kto chce zobaczyć najmłodszych zawodników w akcji, powinien w sobotę, 10 lutego odwiedzić starą halę ośrodka sportu przy ul. Pomologicznej. Od godz. 9:00 dzieciaki z rocznika 2012 sprawdzą umiejętności z rówieśnikami z Radziwiłowa. Chwilę później, o godz. 10:30 starszaki zagrają wewnętrzny sparing. Dobra zabawa gwarantowana. Zapraszamy na trybuny.

Skład: Franek Petrykowski i Bartek Tromczyński (R2012), Konrad Głuszek, Grześ Gałęziewski, Łukasz Trębski, Julek Reczulski, Przemek Kamiński.
Tak trzymać dzieciaki!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …