Home / Aktualności / Rocznik 2006 czwarty na Bodex Cup 2018

Rocznik 2006 czwarty na Bodex Cup 2018

Dobry występ zanotowali młodzi piłkarze Unii z rocznika 2006. W minioną niedzielę podczas Turnieju Bodex Cup, drużyna prowadzona przez Dominika Kosteckiego, mimo braków kadrowych uplasowała się na wysokim czwartym miejscu.

Kolejne optymistyczne wieści napływają z obozu rocznika 2006. Tym razem młodzi piłkarze sprawdzali swoje umiejętności w Kole podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniora Młodszego. Do rywalizacji stanęło w sumie dziesięć ekip. Oprócz reprezentacji Skierniewic na parkiecie oglądaliśmy także: Olimpię Koło, GKS Kasztelanię, MGUKS Pogoń Zduńska Wola, MKS Metalowiec Łódź, W Pabianice, Wartę Rumin, czy Tura Turek. W pierwszym etapie w fazie grupowej nasi piłkarze zanotowali dwa zwycięstwa i dwie porażki i z dorobkiem sześciu oczek awansowali do ligi mistrzów. Tam mimo ogromnej woli walki, musieliśmy uznać wyższość przeciwników, ostatecznie zajmując miejsce tuż za podium.

– Braki kadrowe nam nie straszne – podsumował trener Dominik Kostecki. – Jestem zadowolony z postawy zawodników. Mimo osłabienia nasz zespół pokazał charakter i awansował do drugiej fazy turnieju co nie było łatwe. W ostatnim czasie nasz zespół dopadły kontuzje. To spowodowało, że powołanie do pierwszego zespołu dostał m.in. bramkarz Michał Rybus, który wykorzystał swoją szansę i wydatnie pomógł drużynie – powiedział po zawodach opiekun Unii!

Dla rocznika 2006 zmagania na hali dobiegły już końca. Wraz z nadchodzącą wiosną dzieciaki wrócą na orlik i rozpoczną drugą część rywalizacji w swojej lidze. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki, a kontuzjowanym życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …