Home / Aktualności / Przed nami kolejny sparing! Unia – Pelikan II Łowicz

Przed nami kolejny sparing! Unia – Pelikan II Łowicz

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich kibiców skierniewickiej Unii. W sobotę (17.03) nasi piłkarze wybiegną jednak na murawę sztucznego boiska przy ul. Pomologicznej. Podopiecznych trenera Rafała Smalca czeka siódmy już sparing, tym razem rezerwami Pelikana Łowicz. Czeka nas zatem kolejna piłkarska sobota. 

Przypomnijmy, że wczoraj (15.03) Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przełożenie 18. kolejki spotkań na 11 kwietnia ze względu na złe warunki atmosferyczne. – Co można powiedzieć w takiej sytuacji? Z pogodą się nie wygra, a zdrowie zawodników jest najważniejsze – komentuje decyzję trener Rafał Smalec. Nie każdy ma boisko ze sztuczną nawierzchnią, bo na takim jeśli nie będzie śniegu można by mecz rozegrać. Na naturalnym jeśli przymrozi to szkoda zdrowia.Oznacza to, że rundę rewanżową rozpoczniemy od wyjazdowego starcia z Wartą Działoszyn już za tydzień (24 marca). Do Skierniewic piłkarska wiosna zawita dopiero (30.o3), a nasi piłkarze zmierzą się przed własną publicznością ze Stalą Niewiadów.

Unia nie zamierza jednak marnować czasu. Drużyna chce podtrzymać rytm meczowy i mimo zapowiadanego mrozu zagra kolejny mecz kontrolny z drugą drużyną Pelikana. Obie ekipy rywalizują w rozgrywkach IV ligi. Przypomnijmy, że jesienią przy ul. Pomologicznej żółto-niebiescy wygrali 3:1!

 

Początek meczu o godz. 10:30! 

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …