Home / Aktualności / Dobry start rocznika 2011 podczas Chlebnia Cup w Grodzisku

Dobry start rocznika 2011 podczas Chlebnia Cup w Grodzisku

Trzy zwycięstwa oraz dwie porażki to bilans podopiecznych trenerki Marty Tręboszki podczas startów w Turnieju Chlebnia Cup dla rocznika 2011. Zawody odbyły się w Grodzisku Mazowieckim. Brawo dzieciaki!

Niedzielę pełną sportowych emocji zafundowali siedmiolatkowie skierniewickiej Unii, którzy wraz z rówieśnikami z innych miast rywalizowali w kolejnym halowym turnieju – Chlebnia Cup w Grodzisku Mazowieckim. Od samego początku nasi piłkarze zagrali bardzo dobrze, co przełożyło się na wyniki w trzech pierwszych spotkaniach. – W sportowej walce okazaliśmy się lepsi od Sportingu Grodzisk, Offensywy Książenice i AP Żyrardów – relacjonuje Marta Tręboszka, trenerka rocznika 2011/12. -W kolejnych spotkaniach dzieciaki opadły z sił i minimalnie przegrały spotkania z silnymi ekipami z Komorowa i Chlebni.

Zabrakło jednej bramki…

Po podsumowaniu wszystkich wyników, okazało się, że do dalszej fazy rozgrywek, z pierwszego miejsca w grupie wszedł zespół Chlebni. Na drugim uplasowały się, aż trzy drużyny z identycznym dorobkiem punktowym. Po gruntownej analizie wyników z przewagą jednej strzelonej bramki do dalszej fazy rozgrywek przeszedł Sporting, a Unia musiała zadowolić się trzecim miejscem w grupie.

Satysfakcji i zadowolenia z postawy swoich podopiecznych nie kryła jednak Marta Tręboszka. – Na pewno nie wróciliśmy do Skierniewic jako przegrani. Zagraliśmy pięć spotkań, których poziom był bardzo wysoki. Raz strzelaliśmy więcej bramek, innym razem mniej, ale pokazaliśmy, że mamy charakter i potrafimy grać w piłkę. Akcja za akcją, gra podaniami, indywidualne dryblingi, piękne strzały i obrony bramkarza to wszystko mogliśmy obserwować dziś w wykonaniu naszych młodych piłkarzy. Nie brakowało wybuchów radości po strzelonych bramkach i łez po porażkach. Gra naszych skrzatów wyglądała bardzo dobrze, a momentami ręce same składały się do oklasków. Słowa uznani również dla rodziców, którzy swoim dopingiem dodawali otuchy zawodnikom i trenerkom. Pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem. Wracamy do treningów, ćwiczymy i rozwijamy się dalej. A już za tydzień czekają nas kolejne emocje podczas turnieju w Rawie Mazowieckiej – powiedziała tuż po zawodach trenerka młodych unitów.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, przeciwnikom za sportową walkę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

UNIA: Franek Petrykowski (2012), Kacper Kulawiak (2012), Łukasz Trębski, Przemek Kamiński, Julek Reczulski, Konrad Głuszek, Szymon Waszut oraz Krystian Matuszewski.

Brawo dzieciaki!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …