Home / Aktualności / Oficjalnie: Mecz z Wartą Działoszyn odwołany!

Oficjalnie: Mecz z Wartą Działoszyn odwołany!

Kibice Unii muszą uzbroić się w cierpliwość. Planowany na 24 marca mecz z Wartą Działoszyn nie odbędzie się. Zespół z Działoszyna odmówił gry na wynajętym boisku.
To sprawia, że mecz z trzecią drużyną IV ligi odbędzie się dopiero w maju.

– Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby mecz doszedł do skutku – tłumaczy trener Rafał Smalec. – Niestety ze strony przeciwnej nie było żadnej chęci gry, stąd z inauguracją musimy poczekać do piątku. Pierwszy mecz skierniewiczanie zagrają zatem dopiero za tydzień. 30 marca. Na stadionie miejskim podejmą o godz. 16:30 Stal Niewiadów.

– Mecz z Wartą odbędzie się w terminie majowym – zapewnia trener Rafał Smalec. – Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale wszystko wskazuje na to, że odbędzie się najprawdopodobniej na tygodniu w środę. Nie jesteśmy z tego faktu zadowoleni, no ale nic się nie zrobi. Kolejny przełożony mecz sprawia, że kalendarz gier staje się coraz bardziej napięty. W dwa miesiące rozegramy bowiem uwaga, piętnaście kolejek, co na tym poziomie jest niedopuszczalne. Zapytaliśmy szkoleniowca pierwszego zespołu o plany na najbliższy weekend. – Jeszcze nie podjęliśmy decyzji co do ewentualnego sparingu. Porozmawiam z chłopakami na treningu i zadecydujemy. Najprawdopodobniej, aby wykluczyć niepotrzebne kontuzje, będziemy mieli wolne.

Jeśli coś się zmieni poinformujemy za pośrednictwem naszych kanałów!

sprawdź również

Rocznik 2008 trzeci podczas Unia Cup!

Podopieczni trenera Karola Skrzydło zajęli trzecie miejsce w drugiej edycji Unia Cup dla rocznika 2008. …