Home / Aktualności / Derby rocznika 2008 nasze! Widok – Unia 3:19!

Derby rocznika 2008 nasze! Widok – Unia 3:19!

Podopieczni trenera Jacka Krulika z rocznika 2008 wygrali kolejne ligowe spotkanie. 14 kwietnia na orliku „pod lasem” pokonali drugą drużynę Widoku Skierniewice 19:3! Bohaterem, strzelec 14. bramek Marcel Winciorek.

Za nami kolejny piłkarski popis w wykonaniu dziesięcioletnich piłkarzy Unii Skierniewice. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z rówieśnikami ze Szkółki Piłkarskiej GOKSiR 11:3, w minioną sobotę zanotowali kolejne efektowne zwycięstwo. Tym razem spotkali się z lokalnym rywalem w mini derbach miasta. Na boisku orlik przy ul. Działkowej unici okazali się lepsi od drugiej drużyny osiedlowych, wygrywając 19:3. Najlepszym zawodnikiem był Marcel Winciorek, który strzelił, uwaga 14. bramek. Po jednym trafieniu dołożyli Maciek Winciorek, Miłosz Wójcik i Maks Garbicz i zwycięstwo na boisku rywala stało się faktem.-

-Szkoda, że nie zagraliśmy z pierwszą ekipą Widoku. Fajnie byłoby obejrzeć takie spotkanie- powiedział po meczu trener Jacek Krulik. – Mimo wszystko jestem zadowolony z występu moich zawodników, którzy kolejny raz udowodnili, że znajdują się w wysokiej dyspozycji i że wciąż liczą się w walce o tytuł. Wynik idzie w świat, a my dalej robimy swoje!  Brawa należą się całej drużynie!

 

Skład:Miłosz Wójcik, Tobiasz Wójcik, Hubert Wójcinski, Adam Aniołkowski, Piotr Kuś, Oktawian Kowalski, Szymon Wyszogrodzki, Miłosz Stępniak, Maks Rosa, Marcel Winciorek, Maciek Winciorek,Bartek Korben i Alex Garbicz.

Serdecznie gratulujemy!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …