Home / Aktualności / Wszyscy do Łowicza! W niedzielę gramy z Pelikanem II

Wszyscy do Łowicza! W niedzielę gramy z Pelikanem II

Przed nami derby regionu i starcie z rezerwami Pelikana. Na stadionie w Łowiczu podopieczni trenera Rafała Smalca spróbują zainkasować kolejne trzy punkty i utrzymać przewagę w tabeli IV ligi. Kibice liczymy na Waszą obecność na trybunach! Pierwszy gwizdek, 29 kwietnia o godz. 17:00!

Po skromnym zwycięstwie z Orkanem Buczek (1:0) przyszedł czas na kolejne wyzwanie i wyjazd do Łowicza na starcie z jedenastą w tabeli ekipą Pelikana II. Pierwsze ligowe starcie przy ul. Pomologicznej zakończyło się gładkim (3:0) po bramkach: Sabiłło, Wyszogrodzkiego i Budki. Unici grali dwukrotnie z Pelikanem również w okresie przygotowawczym. Wówczas na wyjeździe, skierniewiczanie wygrali z pierwszym zespołem (3:1) oraz rozbili rezerwy przy ul. Pomologicznej (6:0). Liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy i kolejne zwycięstwo.

Nasi najbliżsi rywale plasują się obecnie na jedenastym miejscu w ligowej tabeli i po 24. rozegranych kolejkach uzbierali 32 punkty. Wiosnę rozpoczęli od bezbramkowego remisu z Borutą Zgierz (0:0). W kolejnym spotkaniu zabrali punkty wiceliderom z Poddębic, remisując (2:2) oraz wygrali w Pajęcznie z Zawiszą (2:0) oraz  u siebie z Pilicą (1:0).  W kolejnych meczach przegrali z Włókniarzem Zelów (1:3) i Omegą Kleszczów (1:3) oraz zremisowali z Ceramiką Opoczno (1:1). Zielono – biali grają raczej w kratkę.  Jedno jest pewne, pojedynki między Łowiczem a Skierniewicami zawsze wzbudzały emocje, dlatego tym bardziej zapraszamy na trybuny stadionu w Łowiczu.

Początek spotkania o godz. 17:00, 29 kwietnia (niedziela)!
Do zobaczenia na miejscu! 

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …