Home / Aktualności / Rocznik 2006 czwarty w Brzezinach

Rocznik 2006 czwarty w Brzezinach

Piłkarze prowadzeni przez Dominika Kosteckiego nie mieli długiego weekendu. 3 maja skorzystali z zaproszenia Startu Brzeziny i zagrali kolejny turniej, wracając z bagażem doświadczeń oraz medalami.

3 maja skierniewiczanie na zaproszenie „Startu Brzeziny” zmagali się w turnieju rocznika 2006. Młodzi piłkarze rywalizowali m.in. z Metalowcem Łódź, Borutą Zgierz (zwycięzcą turnieju), Rawą Mazowiecką oraz Startem Brzeziny. – Bardzo dobre występy na pierwszym etapie zawodów pozwoliły nam awansować z grupy z drugiego miejsca – relacjonuje trener Kostecki. – Ostatecznie na osiem drużyn uplasowaliśmy się tuż za podium na czwartym miejscu. Mimo ciężkiej pogody oraz strasznych upałów zawodnicy dali z siebie co mogli i wrócili do domów z pamiątkowymi medalami i pucharem.

Jak widać rocznik 2006 nie traci czasu i każdą wolną chwilę wykorzystuje na treningi oraz sparingi. – Turniej dał nam nie tylko cenne doświadczenie. Był też swoistą odskocznią
od ligi i bardzo fajną zabawą – komentuje trener Dominik Kostecki.

Dodajmy, że w tym solidnie zorganizowanym turnieju nie brakowało także gier i zabaw dla najmłodszych. Nasi piłkarze z sukcesami rywalizowali chociażby w grze w poprzeczkę. Znakomite występy zanotowało dwóch naszych reprezentantów: Kacper Karczewski oraz Kuba Kuraś, którzy awansowali do finału. (Żeby dostać się do finału trzeba było na 5 strzałów 3 trafić w poprzeczkę). Zawodnicy mieli także możliwość oglądania zabawy z piłką reprezentantów Polski w freestyle football oraz spróbowania swoich sił.

Skład: Łuki, Łysy, Karczek, Karwat, Kuchta, Bartek M., Muras, Roman, Alan, Sujka, Ulaś, Rybus.
Tak trzymać dzieciaki!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …