Home / Aktualności / Grajmy Razem – Wspieraj Swój Klub

Grajmy Razem – Wspieraj Swój Klub

Na prośbę kibiców informujemy iż pod nr konta 23 1090 2590 0000 0001 2169 2291 wszyscy kibice i sympatycy naszego klubu mogą wpłacać „darowizny” na „działalność statutową klubu”.

Dziękujemy za wszystkie wyrazy wsparcia, miłe słowa oraz wiadomości przesyłane w ostatnim czasie przez kibiców i sympatyków naszego klubu w związku z awansem naszego zespołu do wyższej klasy rozgrywkowej.  To bardzo miłe, że tak wielu z Was podoba się kierunek rozwoju naszego klubu. To bardzo budujące biorąc pod uwagę, że przed nami kolejne trudne wyzwanie i mecze w trzeciej lidze. Dziękujemy za to, że wpieracie klub. To dla Was jesteśmy i dzięki Wam stajemy się jeszcze lepsi!

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że istnieje możliwość wsparcia działalności statutowej klubu i podajemy nr konta.
BANK ZACHODNI WBK  
23 1090 2590 0000 0001 2169 2291

Dziękujemy KIBICE!
Jesteście wielcy!

sprawdź również

Zapraszamy na IV Memoriał Andrzeja Zelenaya

Przed nami kolejna piłkarska impreza. 17 listopada na nowej hali OSiR odbędzie się czwarta edycja …