Home / Aktualności / OFICJALNIE: Piotr Warchoł kolejnym nowy obrońcą UNII

OFICJALNIE: Piotr Warchoł kolejnym nowy obrońcą UNII

18 – letni Piotr Warchoł jest kolejnym zawodnikiem, który zasilił kadrę pierwszego zespołu. Były zawodnik juniorów ŁKS-u uzupełni formację obronną w nowym sezonie.

Młody obrońca swoją przygodę rozpoczął w drużynie KKS Koluszki. Od sezonu 2015/16 występował za to w drużynie juniorów Łódzkiego Klubu Sportowego. Teraz będzie kontynuował swoją przygodę w Skierniewicach. Przypomnijmy, że Piotr jest trzecim obrońcom sprowadzonym w tym okienku transferowym. Wcześnie do drużyny trafili kolejno: Paweł Czarnecki z Pogoni Grodzisk Mazowiecki oraz Bartłomiej Rakowski z SMS-u Łódź (Widzewa Łódź).

Warto dodać, że konkurencja w defensywie jest ogromna. Oprócz nowych zawodników w drużynie są „stali bywalcy”, którzy wywalczyli awans do trzeciej ligi. Wystarczy wspomnieć od dwóch filarach obrony: Michale Czaplarskim i Krzyśku Wojciechowskim „Alvaro” (który wraca do treningów po urazie jaki doznał w sparingu z Lechią Tomaszów), jak również Kamilu Łojszczyku i Hubercie Gutkowskim. Wielokrotnie na pozycjach obronnych w ubiegłym sezonie mogliśmy także oglądać Maćka Wyszogrodzkiego. Jesteśmy przekonani , że „bogactwo” w defensywie może nam wyjść tylko i wyłącznie na plus.

Piotrek! Witamy w drużynie!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …