Home / Aktualności / Unia 2010 trzecia w Radziwiłowie

Unia 2010 trzecia w Radziwiłowie

Młodzi piłkarze prowadzeni przez trenera Jarosława Foksa wywalczyli trzecie miejsce w Radziwiłowie podczas turnieju – „Aktywność Bez Barier”. Skierniewiczanie nie zaznali smaku porażki, strzelając w sześciu spotkaniach aż 12 bramek.

W niedzielę, 26 sierpnia na stadionie „RELAX” w Radziwiłłowie odbył się kolejny turniej z cyklu „Aktywność bez barier”. Tym razem to młodzi piłkarze mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. W rywalizacji wzięły udział drużyny z Rawy Mazowieckiej, Żyrardowa, Radziwiłłowa, Jaktorowa, Skierniewic oraz Międzyborowa. Młodzi adepci z rocznika 2010 rywalizowali na dwóch boiskach w systemie „każdy z każdym”, a następnie wyłoniono zwycięzców.

Drużyna Unia zaprezentowała się z bardzo dobrej strony zajmując na finiszu trzecie miejsce. W pierwszym meczu pokonali drugą ekipę gospodarzy 4:0. Następnie podzielili się punktami z ekipami z Jaktorowa, Międzyborowa, Rawy Mazowieckiej, Żyrardowem oraz Radziwiłowem ( I drużyna) , co ostatecznie dało brązowe krążki. Po meczu kilka słów na temat występu swoich podopiecznych powiedział trener Foks. – Turniej na duży plus za organizacje oraz kolejne doświadczenia dla naszych młodych zawodników, którzy od pierwszej do ostatniej minuty dawali z siebie wszystko.

Najlepszą drużyną okazał się Tur Jaktorów. Drugi był zespół z Rawy Mazowieckiej. Organizatorzy nagrodzili statuetkami najlepszego bramkarza i króla strzelców. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi zostali nagrodzeni pucharami. Turniej rozegrany został w duchu „fair play”, a zarówno trenerzy jak i zawodnicy czerpali przyjemność z każdego rozegranego meczu, a wyniki i nagrody zeszły na drugi plan. Mimo deszczu i niesprzyjającej aury młodych zawodników wspierali niezastąpieni kibice- rodzice, którzy z wielkim skupieniem obserwowali zmagania swoich pociech.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki młodych unitów:
Unia 4:0 Relax Radziwiłłów II ( Lubek Męcina, Seweryn Wedrowczyk, Franek Dąbrowski, Mateusz Zwierzchowski)
Unia 2:2 Relax Radziwiłłów I (Franek Dąbrowski, Seweryn Wedrowczyk)
Unia 1 : 1 Tur Jaktorów ( Lubek Męcina)
Unia 1: 1 Wrzos Miedzyborow ( Seweryn Wedrowczyk )
Unia 1: 1 AP Champion Rawa Mazowiecka ( Lubek Męcina)
Unia 3 : 1 AP Żyrardów (Bartek Sobolewski, Lubek Męcina, Franek Dąbrowski )

Brawo dzieciaki!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …