Home / Aktualności / Pokonać niepokonanych! Zapowiedź meczu Unia – Sokół Ostróda!

Pokonać niepokonanych! Zapowiedź meczu Unia – Sokół Ostróda!

15 września podczas pierwszego dnia skierniewickiego święta kwiatów, owoców i warzyw zapraszamy na stadion przy ul. Pomologicznej. W sobotę Unia podejmie przed własną publicznością Sokoła Ostródę w ramach ósmej kolejki rozgrywek trzeciej ligi.

W sobotę do Skierniewic przyjedzie niepokonany w tym sezonie Sokół Ostróda, który po sześciu rozegranych kolejkach, z dorobkiem 12 oczek, plasuje się na wysokim piątym miejscu w ligowej tabeli. Goście w dotychczasowych delegacjach pokonali Huragana Morąg (1:0) oraz zremisowali na trudnym terenie z Lechią Tomaszów (0:0). Pozostałe punkty wywalczyli na własnym obiekcie pokonując Świt Nowy Dwór Mazowiecki (1:0), a także remisując z MKS-em Ełk (0:0) i II warszawską Legią (1:1). Przed tygodniem po emocjonującym spotkaniu sokoły pokonały Ursus Warszawa 3:2.

Unia w dotychczasowych spotkaniach nie dzieliła się punktami. W rozegranych siedmiu kolejkach ma na swoim koncie 9 oczek, trzy zwycięstwa i cztery porażki. Po minimalnej porażce na Podlasiu z Olimpią Zambrów (0:1) przyszło efektowne zwycięstwo w pucharze z Orłem Nieborów (9:0), które z pewnością dodało pewności szczególnie w linii ofensywnej. W lidze skierniewiczanie zdecydowanie lepiej prezentują się na własnym obiekcie, gdzie w czterech meczach zainkasowali dziewięć oczek, pokonując Legionovię Legionowo (2:1), Broń Radom (2:0) i Pelikana Łowicz (2:0). Przy ul. Pomologicznej póki co triumfował tylko Sokół Aleksandrów Łódzki (0:1).

Przed piłkarzami trenera Rafała Smalca zatem trudne zadanie, pokonać, niepokonanych gości z Ostródy i wrócić na zwycięską ścieżkę. Kibice liczymy na Wasze wsparcie z wysokości trybun. Z racji trwającego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw prosimy o wcześniejsze przybycie i uniknięcia kolejek po bilety.

Podczas meczu ostatni już raz będzie można wesprzeć rehabilitację Kuby Pawelca.  Puszki będą czekały przy biletowej kasie oraz przy wejściu na trybuny! Liczymy na WAS! POMAGAMY!

Pierwszy gwizdek o godz. 14:00!

#WszyscyNaUnie
#UniaSokolOstroda

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …