Home / Aktualności / Rocznik 2010 niepokonany w pierwszych kolejkach ligi Deichanna

Rocznik 2010 niepokonany w pierwszych kolejkach ligi Deichanna

Dwa remisy i zwycięstwo – to dorobek młodych adeptów Unii Skierniewice z rocznika 2010 podczas trwającej Ligi Deichmanna.

Za nami udany występ ośmiolatków trenowanych przez Jarosława Foksa. 16 września drużyna Unii z rocznika 2010 rozpoczęła bowiem zmagania w łódzkiej lidze Deichmanna. Na dobry początek nasi zawodnicy rozegrali trzy spotkania. W pierwszym, na własne życzenie zremisowali z Gol Academy 1:1. W kolejnym było już dużo lepiej, a nasi rozbili ekipę Brazilian Soccers School 7:2. W ostatniej kolejce skierniewiczanie podzielili się punktami z SP Sławomir Chalaskiewicz 2010 2:2. To ostatnie spotkanie dostarczyło licznie zgromadzonym kibicom najwięcej emocji, a nasza drużyna w ocenie trenera zagrała najlepsze zawody. – To był zdecydowanie nasz najlepszy występ w pierwszej kolejce ligi deichmanna – ocenił trener unitów Jarosław Foks. – Graliśmy z bardzo wymagającym rywalem, który do przerwy prowadził już 2:0. Nasz zespół jednak odpowiednio zareagował, strzelił dwie bramki i zremisował mecz. Przy odrobinie szczęścia, chłopcy mogli to spotkanie nawet wygrać. Jestem dumny z ich postawy, a teraz przygotowujemy się do kolejnych spotkań, które już w przyszły weekend.

Skład: Seweryn Wedrowczyk, Marcel Popek. Kacper Dziedzic. Lubomir Męcina. Bartosz Sobolewski. Oktawian Rychtelski. Michał Rydzoń. Michał Sadowski.

Serdecznie gratulujemy!

sprawdź również

Zapraszamy na IV Memoriał Andrzeja Zelenaya

Przed nami kolejna piłkarska impreza. 17 listopada na nowej hali OSiR odbędzie się czwarta edycja …