Home / Aktualności / Pewne zwycięstwo przy ul. Pomologicznej! UNIA – ŁKS Łomża 3:0!

Pewne zwycięstwo przy ul. Pomologicznej! UNIA – ŁKS Łomża 3:0!

Gładkie zwycięstwo odnieśli piłkarze trenera Rafała Smalca w dziesiątej serii gier trzeciej ligi. W sobotę (29.09) przed własną publicznością Unici nie dali szans przyjezdnym z Łomży, wygrywając 3:0. Bramki strzelili Łojszczyk, Niedzielski i Warchoł.

Od pierwszych minut skierniewiczanie narzucili swój styl gry. Oprócz przewagi w posiadaniu piłki, nie brakowało także sytuacji bramkowych. Wynik juz po 20 minutach otworzył Kamil Łojszczyk, który bezbłędnie wykorzystał rzut kany. Przed przerwą trafił jeszcze Konrad Niedzielski, który wykorzystał sytuację jeden na jeden, a Unia schodziła do szatni z dwiema bramkami zaliczki. Po zmianie stron zespół Rafała Smalca dalej atakował, ale bramkę strzelił dopiero w doliczonym czasie gry. W 93 minucie wynik ustalił Damian Warchoł.

Tym samym Unia zanotowała piąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Następny ligowy mecz nasza drużyna rozegra dopiero 10 października na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz zaplanowano na godz. 19:00. Wcześniej czeka nas starcie w pucharze Polski z Jutrzenką Drzewce.

UNIA – ŁKS Łomża 3:0
21′ Łojszczyk (k), 44′ Niedzielski, 93′ Damian Warchoł