Home / Aktualności / Unia 2008 na podium w I fazie Ligi Deichmanna

Unia 2008 na podium w I fazie Ligi Deichmanna

9 zwycięstw, dwie porażki, 50 strzelonych bramek i 27 punktów na koncie – to imponujący bilans naszych młodych adeptów z rocznika 2008 podczas pierwszej fazy rozgrywek Ligi Deichmanna. Za tydzień faza finałowa!

W niedzielę, 14 października podopieczni trenera Karola Skrzydło zakończyli rywalizację w pierwszej fazie ligi Deichmanna. Po zdecydowanym zwycięstwie 7:0 z FA ŁÓDŹ POŁUDNIE oraz porażką 0:2 z FA WIDZEW BRZEZINY, ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce w grupie z dorobkiem aż 27 punktów. Młodzi Unici w 11 rozegranych spotkaniach, dziewięciokrotnie byli górą i dwukrotnie zaznali smaku porażki. We wszystkich spotkaniach strzelili w sumie 50 bramek, a stracili zaledwie 17 bramek. Dzięki tak znakomitym wynikom w najbliższy weekend fazę pucharową nasza drużyna rozpocznie od drugiej rundy.

Drużyna zagrała w składzie: Janek Cieślak, Miłosz Wójcik, Oktawian Kowalski, Maciek Winciorek, Alex Garbicz, Szymon Wyszogrodzki, Marcel Winciorek, Miłosz Stępniak, Szymon Dyjasiński, Karol Lewandowski.
Trener : Karol Skrzydło

Tak trzymać dzieciaki i trzymamy kciuki!

sprawdź również

Zimny prysznic na początek wiosennych zmagań. Unia – Olimpia Zambrów (0:1)

Nie tak pierwszy mecz wiosennej kolejki wyobrażali sobie kibice skierniewickiej Unii. Drużyna prowadzona przez trenera …