Home / Aktualności / UNIA 2010 z dobry wynikiem w Łódzkiej Lidze Jesiennej

UNIA 2010 z dobry wynikiem w Łódzkiej Lidze Jesiennej

W niedzielę, 21 października zakończyły się rozgrywki łódzkiej ligi jesiennej. Kolejny raz w tym roku z bardzo dobrej strony pokazali się podopieczni trenera Jarosława Foksa, którzy w stawce 20 zgłoszonych ekip, zajęli miejsca 5-8. Dodajmy, że dla młodych Unitów był to debiut w rozgrywkach.

Nasz młody zespól w pierwszej fazie turnieju zajął piąte miejsce w grupie, co pozwoliło rozpocząć zmagania dopiero od 1/16 turnieju. W pierwszym spotkaniu skierniewiczanie wylosowali ekipę BBS 1 Łódź. Mimo szybkiego prowadzenia 2:0, dominacji i wielu stworzonych sytuacji, unici ostatecznie przegrali 2:3. Po końcowym gwizdku wydarzyło się coś niespodziewanego. Kiedy nasza drużyna w bardzo złym humorze schodziła z boiska po odbiór pamiątkowych nagród organizator oznajmił, że w drużynie przeciwnej zgłoszeni byli starsi zawodnicy (o fakcie którym poinformował sam trener BBS, szacunek za taką postawę.) co skutkowało walkowerem dla naszej drużyny i zakwalifikowaniu się do ćwierćfinału.

W 1/8 finału spotkaliśmy się z drużyna Widzewa I Czerwoni. Po bardzo dramatycznym spotkaniu bramka w ostatnich sekundach dogrywki musieliśmy uznać wyższość drużyny z łodzi przegrywając ostatecznie 2-3. – Mimo tej porażki mogę otwarcie powiedzieć że było to nasze najlepsze spotkanie w tym turnieju – skomentował występ trener Foks. – Chłopcy zyskali kolejne cenne doświadczenie grając z silnymi ekipami tj. Widzew czy ŁKS Łódź. Jestem przekonany, że takie mecze wkrótce zaprocentują jeszcze lepszymi wynikami. Podziękowania tez dla rodziców i chłopców którzy na każdy wyjazd stawiali się w komplecie mimo bardzo wczesnych wyjazdów.

Serdecznie gratulujemy!

sprawdź również

#KubuśJesteśmyzTobą! Dodatkowy wymiar meczu derbowego z Pelikanem Łowicz!

Zbliża się piłkarskie święto na Stadionie Miejskim. Już 26 kwietnia przy ul. Pomologicznej odbędą się …