Home / Aktualności / Rocznik 2008 wygrywa w Tomaszowie Mazowieckim

Rocznik 2008 wygrywa w Tomaszowie Mazowieckim

Znakomicie w nowy rok weszli piłkarze Unii Skierniewice z rocznika 2008. Podopieczni trenera Karola Skrzydło byli bowiem najlepsi w Tomaszowie Mazowieckim. Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Janka Cieślaka, który w sześciu meczach wpuścił zaledwie cztery bramki!

Turniej nie rozpoczął się jednak dobrze dla naszych piłkarzy. W meczu inauguracyjnym przegraliśmy po bardzo wyrównanej grze z wyżej notowaną Ceramiką Opoczno (1:2). Jak się okazało zimny prysznic już w pierwszym spotkaniu wpłynął bardzo dobrze na nasz zespół. Piłkarze Karola Skrzydło w kolejnych dwóch meczach grupowych ograli Lechię Tomaszów (2:1) oraz zremisowali z Pilicą I Tomaszów Mazowiecki (0:0) i awansowali do „Ligi Mistrzów” z drugiego miejsca w grupie.

W kolejnej fazie w pierwszym spotkaniu młodzi unici nie dali szans rówieśnikom z WKS-u Wieluń, wygrywając (1:0). Następnie okazali się lepsi od Mazovii 2009 Tomaszów Mazowiecki (2:0) i do zwycięstwa w całych rozgrywkach wystarczył im remis z Ceramiką Opoczno. Ostatecznie skierniewiczanie wykonali plan minimum, remisując z piłkarzami z Opoczna (1:1) i triumfowali w całym turnieju dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Faza Grupowa:

UNIA – Ceramika Opoczno 1:2
UNIA – Lechia Tomaszów 2:1
UNIA – Pilica I Tomaszów Mazowiecki 0:0

Liga Mistrzów:

UNIA – WKS Wieluń 1:0
UNIA – Mazovia 2009 Tomaszów Mazowiecki 2:0
UNIA – Ceramika Opoczno 1:1

I miejsce UNIA SKIERNIEWICE
II miejsce Ceramica Opoczno
III miejsce WKS Wieluń
IV miejsce Mazovia 2009 Tomaszów Mazowiecki.

Zwycięski skład Trenera Karola Skrzydło:
Janek Cieślak, Adam Aniołkowski, Szymon Wyszogrodzki, Oktawian Kowalski, Marcel Winciorek, Szymon Dyjasiński, Hubert Wójciński, Alex Garbicz, Karol Lewandowski, Maks Rosa.

Gratulacje!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …