Home / Aktualności / Unia wraca do gry! W sobotę gramy z Pogonią Siedlce!

Unia wraca do gry! W sobotę gramy z Pogonią Siedlce!

2 lutego drugoligowa Pogoń Siedlce sprawdzi formę naszych piłkarzy przed zbliżającą się rundą wiosenną. Spotkanie rozpocznie drugą, sparingową część przygotowań do nowego sezonu, która potrwa, aż do 9 marca!

To będzie pierwsze spotkanie w tym roku. W sobotę, 2 lutego o godz. 13:00 na boisku w Siedlcach spotkaniem z drugoligową Pogonią Siedlce, piłkarze trenera Rafała Smalca rozpoczną swój sparingowy maraton. Dodajmy, że w ramach przygotowań skierniewicki trzecioligowiec poza treningami rozegra w sumie sześć spotkań, a rywalami oprócz Pogoni Siedlce będą, drugoligowy Znicz Pruszków, trzecioligowy Ursus Warszawa oraz czwartoligowi: Zjednoczeni Stryków, RKS Radomsko i Warta Sieradz. Pierwszy mecz przed własną publicznością Unia rozegra za tydzień, 9 lutego na sztucznym boisku przy ul. Pomologicznej ze Zjednoczonymi Stryków.

Przypomnijmy, że Unia zakończyła pierwszą część sezonu na bardzo wysokim, jak na beniaminka piątym miejscu w ligowej tabeli. W 17 meczach zanotowała 10 zwycięstw, remis i 6 porażek, gromadząc w sumie 31 oczek. Została też uznana za rewelację rundy. Cel na nowy sezon to przede wszystkim utrzymanie wysokiej lokaty.

Zgodnie z założeniem runda wiosenna rozgrywek rozpocznie się 16-17 marca. Już na początek Unia rozegra dwa bardzo ciężkie spotkania wyjazdowe, z Legionovią Legionowo (z którą jesienią udało się wygrać 2:1 przy ul. Pomologicznej) oraz liderem trzeciej ligi – Sokołem Aleksandrów Łódzki (jesienią porażka 0:1).

UNIA – Pogoń Siedlce (2.02)
UNIA – Zjednoczeni Stryków (9.02)
UNIA – Znicz Pruszków (16.02)
UNIA – URSUS (23.02)
UNIA – RKS Radomsko (2.03)
UNIA – Warta Sieradz (9.03)

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …