Home / Aktualności / Rocznik 2008 tuż za podium w Warszawie

Rocznik 2008 tuż za podium w Warszawie

Podopieczni trenera Karola Skrzydło wywalczyli czwarte miejsce w kolejnym Turnieju Delta Cup w Warszawie.

Jedenastoosobowa reprezentacja rocznika 2008 w sobotę (19.01) udała się do stolicy, aby powalczyć w kolejnym turnieju Delta Cup. Nasi piłkarze bardzo dobrze rozpoczęli rywalizację w grupie, pokonując kolejno Agape II Białołęka (2:0) oraz AP Zina Warszawa (2:0). W trzecim pojedynku chłopcy musieli za to uznać wyższość miejscowej Delty, przegrywając (1:3) i zajmując drugie miejsce w grupie.

W półfinale piłkarze trenera Karola Skrzydło trafili na rówieśników z MŁKS Łomża I. – Mecz był wyrównany, ale z naszą przewagą… prowadziliśmy 1:0, później 2:1 ale trzy minuty przed końcem pozwalamy rywalom doprowadzić do remisu i w efekcie do rzutów karnych – relacjonuje trener Karol Skrzydło. – Mimo, że już w pierwszej kolejce nasz bramkarz broni rzut karny to ostatecznie więcej szczęścia mieli nasi przeciwnicy i to oni wygrywając 4:3 awansowali do finału.

W meczu o trzecie miejsce los ponownie zetknął nas z gospodarzami turnieju Deltą I Warszawa. Podobnie jak i w pierwszym spotkaniu Unici musieli uznać wyższość rywala, przegrywając (0:2) i ostatecznie plasując się tuż za podium. Dodajmy, że w turnieju wzięło udział w sumie 16 ekip! GRATULACJE!

FAZA GRUPOWA:
UNIA – Agape II Białołęka 2:0
UNIA – AP Zina Warszawa 2:0
UNIA – Delta I Warszawa 1:3

PÓŁFINAŁ:
MKS Łomża – UNIA 2:2 (k.4:3)

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:
UNIA – DELTA I Warszawa (0:2)

Skład trenera Karola Skrzydło: Bartek Korbeń, Janek Cieślak, Oktawian Kowalski, Szymon Wyszogrodzki, Marcel Winciorek, Miłosz Stępniak, Szymon Dyjasiński, Adam Aniołkowski, Bartek Wierzbicki, Alex Garbicz, Maciek Winciorek.

sprawdź również

Rezerwy Unii wracają na właściwe tory

Czwarte zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze rezerw Unii Skierniewice, pokonując przed własną publicznością Juvenię Wysokienice …

Support us!

If you like this site please help and make click on any of these buttons!