Home / Aktualności / Rocznik 2008 tuż za podium w Warszawie

Rocznik 2008 tuż za podium w Warszawie

Podopieczni trenera Karola Skrzydło wywalczyli czwarte miejsce w kolejnym Turnieju Delta Cup w Warszawie.

Jedenastoosobowa reprezentacja rocznika 2008 w sobotę (19.01) udała się do stolicy, aby powalczyć w kolejnym turnieju Delta Cup. Nasi piłkarze bardzo dobrze rozpoczęli rywalizację w grupie, pokonując kolejno Agape II Białołęka (2:0) oraz AP Zina Warszawa (2:0). W trzecim pojedynku chłopcy musieli za to uznać wyższość miejscowej Delty, przegrywając (1:3) i zajmując drugie miejsce w grupie.

W półfinale piłkarze trenera Karola Skrzydło trafili na rówieśników z MŁKS Łomża I. – Mecz był wyrównany, ale z naszą przewagą… prowadziliśmy 1:0, później 2:1 ale trzy minuty przed końcem pozwalamy rywalom doprowadzić do remisu i w efekcie do rzutów karnych – relacjonuje trener Karol Skrzydło. – Mimo, że już w pierwszej kolejce nasz bramkarz broni rzut karny to ostatecznie więcej szczęścia mieli nasi przeciwnicy i to oni wygrywając 4:3 awansowali do finału.

W meczu o trzecie miejsce los ponownie zetknął nas z gospodarzami turnieju Deltą I Warszawa. Podobnie jak i w pierwszym spotkaniu Unici musieli uznać wyższość rywala, przegrywając (0:2) i ostatecznie plasując się tuż za podium. Dodajmy, że w turnieju wzięło udział w sumie 16 ekip! GRATULACJE!

FAZA GRUPOWA:
UNIA – Agape II Białołęka 2:0
UNIA – AP Zina Warszawa 2:0
UNIA – Delta I Warszawa 1:3

PÓŁFINAŁ:
MKS Łomża – UNIA 2:2 (k.4:3)

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:
UNIA – DELTA I Warszawa (0:2)

Skład trenera Karola Skrzydło: Bartek Korbeń, Janek Cieślak, Oktawian Kowalski, Szymon Wyszogrodzki, Marcel Winciorek, Miłosz Stępniak, Szymon Dyjasiński, Adam Aniołkowski, Bartek Wierzbicki, Alex Garbicz, Maciek Winciorek.

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …