Home / Aktualności / W sobotę sparujemy z Ursusem!

W sobotę sparujemy z Ursusem!

Po remisie z drugoligowym Zniczem Pruszków (2:2) przed piłkarzami Unii Skierniewice kolejny sprawdzian. Tym razem w sobotę (23.02) w Warszawie zmierzymy się z doskonale znaną z ligowego podwórka – ekipą Ursusa! Pierwszy gwizdek o godz. 10:30!

Ostatnie spotkanie pomiędzy obiema ekipami zakończyło się zwycięstwem Ursusa (2:1), a mecz zamykał rundę jesienną trzeciej ligi. W sobotę nie wynik będzie jednak najważniejszy, a jak najlepsze przygotowanie do otwarcia sezonu na wiosnę. Przypomnijmy, że rozgrywki ligowe startują już w połowie marca, a Unie na starcie czekają dwa arcytrudne wyjazdy do Legionowa i Aleksandrowa Łódzkiego.

Zanim jednak powrócimy na ligowe boiska czekają nas trzy sparingi. Oprócz sobotniego testmeczu w Warszawie, skierniewiczanie podejmą jeszcze RKS Radomsko i Wartę Sieradz (mecze w zalezności od warunków atmosferycznych odbędą się na sztucznym boisku przy ul. Pomologicznej lub na boisku w Sierakowciach).

Przypomnijmy, że podopieczni trenera Rafała Smalca nieprzerwanie trenują od początku stycznia i mają za sobą bardzo trudny i wyczerpujący okres przygotowawczy. Do tej pory nasi piłkarze rozegrali trzy sparingi: z Pogonia Siedlce (2:4), Zjednoczonymi Stryków (2:2) oraz Zniczem Pruszków (2:2).

#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Majmat gra razem z Unią!

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła kolejna lokalna firma – MAJMAT – specjalizująca …