Home / Aktualności / W sobotę gramy ze Zniczem w Pruszkowie

W sobotę gramy ze Zniczem w Pruszkowie

Nie zwalniamy tempa. W sobotę (16.02) nasi piłkarze rozegrają trzeci w tym roku sparing. Tym razem w południe zmierzą się na wyjeździe z drugoligowym Zniczem Pruszków.

Po porażce z Pogonią Siedlce (2:4) oraz remisie ze Zjednoczonymi Stryków (2:2) przyszedł czas na kolejny sprawdzian przed zbliżającą się runda wiosenną. Już w sobotę na sztucznym boisku w Pruszkowie, piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Smalca zmierzą się z drugoligowym Zniczem Pruszków. Żółto-czerwoni zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli drugiej ligi, z dorobkiem 27 oczek w 21. meczach.

Do inauguracji rundy wiosennej trzeciej ligi (16 – 17.03) pozostał jeszcze miesiąc. Unia ma w tym czasie rozegrać jeszcze cztery sparingi. Oprócz sobotniego starcia ze Zniczem, czekają nas jeszcze mecze z trzecioligowcem, Ursusem Warszawa (23.02) oraz czwartoligowcami RKS Radomsko (2.03) i Wartą Sieradz (9.03).

Jak podkreśla trener Rafał Smalec dotychczas wszystko idzie zgodnie z planem. – W meczu ze Zjednoczonymi Stryków odwaliliśmy kawał dobrej roboty pod względem fizycznym. Jesteśmy w okresie ciężkich treningów, jednocześnie w sparingach staramy się przećwiczyć ważne dla nas elementy.

Początek spotkania w Pruszkowie o godz. 12:00!   

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …