Home / Aktualności / W sobotę podejmujemy RKS Radomsko!

W sobotę podejmujemy RKS Radomsko!

Runda wiosenna zbliża się wielkimi krokami. W sobotę, 2 marca nasi piłkarze rozegrają kolejny, przedostatni już sparing tej zimy. Tym razem przed własną publicznością zmierza się z czwartoligowym RKS-em Radomsko. Pierwszy gwizdek o godz. 11:00!

Długo wyczekiwana wiosna coraz bliżej. Z tego względu piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Smalca w piątek (1.03) po raz pierwszy w tym roku wejdą na naturalną płytę i rozegrają sparing z RKS-em Radomsko. – Musimy sprawdzić jak prezentuje się murawa w Sierakowicach, aby nie narazić drużyny na kontuzje – informuje kierownik drużyny Jacek Krulik. – Dopiero po piątkowym treningu będzie wiadomo, czy mecz zagramy na naturalnym, czy też na sztucznym boisku. Dotychczas unici swoje sparingi kolejno z: Pogonią Siedlce (2:4), Zjednoczonymi Stryków (2:2) Zniczem Pruszków (2:2) oraz Ursusem Warszawa (1:1) rozgrywali na sztucznej murawie.

RKS Radomsko na półmetku sezonu zajmuje pierwszą lokatę w tabeli trzeciej ligi łódzkiej. W szesnastu meczach rundy jesiennej radomszczanie triumfowali trzynastokrotnie i mają wielkie apetyty na ligowy awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwszy gwizdek o godz. 11:00!

#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …