Home / Aktualności / Kolejny turniej UNIA CUP dla rocznika 2011 za nami!

Kolejny turniej UNIA CUP dla rocznika 2011 za nami!

Są takie dni i takie chwile, które zostaną w pamięci młodych sportowców na długo. Siedem drużyn, masa pięknych bramek, emocje i szczera radość na dekoracji, to wszystko mogliśmy oglądać w niedzielę (3.03) podczas kolejnego turnieju Unia Cup dla rocznika 2011!

To była prawdziwie piłkarska niedziela. 3 marca na hali ośrodka sportu i rekreacji przy ul. Pomologicznej w Skierniewicach rozegrano kolejny turniej piłkarski UNIA CUP 2019! Do rywalizacji stanęło w sumie siedem ekip z rocznika 2011: Brazilian Soccer Schools Łódź, Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz, Soccer Kids Nieborów, TMRF Widzew, Relax Radziwiłów. Stawkę uzupełniły dwie ekipy Unii Skierniewice.

– Udział w zawodach był dla wielu dzieci pierwszym turniejem w życiu, ba dla części z nich były to pierwsze minuty w meczach przeciwko innym drużynom – informuje organizatorka zabawy Marta Tręboszka. – Wszyscy uczestnicy zasłużyli więc na gromkie brawa, bo mimo tremy i premierowych minut na boisku, spisali się na medal!

Choć wynik był sprawą drugorzędną, to emocji nie brakowało. Były piękne bramki, ciekawe akcje i wyjątkowe „cieszynki”. Głównym celem turnieju była przede wszystkim nauka przez zabawę oraz przygotowanie najmłodszych do sportowej rywalizacji w przyszłości. Nie zabrakło też niedzielnego obiadu i czegoś słodkiego. W przerwach na młodych adeptów czekały też konkurencje piłkarskie z nagrodami. Co ważne na hali panowała znakomita atmosfera prawdziwie piłkarskiego święta. Trybuny na hali sportowej wypełnili bowiem rodzice i kibice, którzy zgotowali wszystkim drużynom niezapomniany doping.

– Dziękujemy rodzicom, kibicom, trenerom i wszystkim, którzy tego dnia byli z nami. Stworzyliście niesamowitą atmosferę. A wasz doping na trybunach przeszedł nasze najśmielsze wyobrażenia. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie miło wspominać wizytę w Skierniewicach – dodaje trenerka rocznika 2011!

Na koniec, chyba najpiękniejszy moment całej imprezy – dekoracja, kiedy to młodzi gladiatorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, pamiątkowymi medalami i pucharami! Radość młodych zawodników z pierwszych w swoim życiu medali była bezcenna! Nie zabrakło też blasku fleszy i pamiątkowych fotografii z nagrodami! W dekoracji wzięli udział kapitan zespołu seniorów Unii – Konrad Kowalczyk oraz dyrektor sportowy klubu Leszek Koźbiał.

Do zobaczenia na kolejnych turniejach!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …