Home / Aktualności / Kolejny turniej UNIA CUP dla rocznika 2011 za nami!

Kolejny turniej UNIA CUP dla rocznika 2011 za nami!

Są takie dni i takie chwile, które zostaną w pamięci młodych sportowców na długo. Siedem drużyn, masa pięknych bramek, emocje i szczera radość na dekoracji, to wszystko mogliśmy oglądać w niedzielę (3.03) podczas kolejnego turnieju Unia Cup dla rocznika 2011!

To była prawdziwie piłkarska niedziela. 3 marca na hali ośrodka sportu i rekreacji przy ul. Pomologicznej w Skierniewicach rozegrano kolejny turniej piłkarski UNIA CUP 2019! Do rywalizacji stanęło w sumie siedem ekip z rocznika 2011: Brazilian Soccer Schools Łódź, Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz, Soccer Kids Nieborów, TMRF Widzew, Relax Radziwiłów. Stawkę uzupełniły dwie ekipy Unii Skierniewice.

– Udział w zawodach był dla wielu dzieci pierwszym turniejem w życiu, ba dla części z nich były to pierwsze minuty w meczach przeciwko innym drużynom – informuje organizatorka zabawy Marta Tręboszka. – Wszyscy uczestnicy zasłużyli więc na gromkie brawa, bo mimo tremy i premierowych minut na boisku, spisali się na medal!

Choć wynik był sprawą drugorzędną, to emocji nie brakowało. Były piękne bramki, ciekawe akcje i wyjątkowe „cieszynki”. Głównym celem turnieju była przede wszystkim nauka przez zabawę oraz przygotowanie najmłodszych do sportowej rywalizacji w przyszłości. Nie zabrakło też niedzielnego obiadu i czegoś słodkiego. W przerwach na młodych adeptów czekały też konkurencje piłkarskie z nagrodami. Co ważne na hali panowała znakomita atmosfera prawdziwie piłkarskiego święta. Trybuny na hali sportowej wypełnili bowiem rodzice i kibice, którzy zgotowali wszystkim drużynom niezapomniany doping.

– Dziękujemy rodzicom, kibicom, trenerom i wszystkim, którzy tego dnia byli z nami. Stworzyliście niesamowitą atmosferę. A wasz doping na trybunach przeszedł nasze najśmielsze wyobrażenia. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie miło wspominać wizytę w Skierniewicach – dodaje trenerka rocznika 2011!

Na koniec, chyba najpiękniejszy moment całej imprezy – dekoracja, kiedy to młodzi gladiatorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, pamiątkowymi medalami i pucharami! Radość młodych zawodników z pierwszych w swoim życiu medali była bezcenna! Nie zabrakło też blasku fleszy i pamiątkowych fotografii z nagrodami! W dekoracji wzięli udział kapitan zespołu seniorów Unii – Konrad Kowalczyk oraz dyrektor sportowy klubu Leszek Koźbiał.

Do zobaczenia na kolejnych turniejach!

sprawdź również

Nowa jakość klubowych pomieszczeń!

Od kilku tygodni pracownicy OSiR konsekwentnie przygotowują obiekty do nowego sezonu. Zmiany na lepsze z …