Home / Aktualności / Zwycięstwo na koniec przygotowań! Unia – Warta Sieradz 2:1!

Zwycięstwo na koniec przygotowań! Unia – Warta Sieradz 2:1!

Piłkarze skierniewickiej Unii zwyciężyli w swoim ostatnim sparingu z czwartoligową Wartą Sieradz 2:1! Bramki na wagę zwycięstwa strzelili Tomasz Kolus i Damian Warchoł. Za tydzień gramy ligowe spotkanie z Legionovią Legionowo!

Mecz nie rozpoczął się dla unitów zbyt dobrze. Podobnie jak w spotkaniu z Radomskiem, ekipa trenera Rafała Smalca popełniała błędy szczególnie w defensywie. Jeden z nich skrzętnie wykorzystali przyjezdni i zrobiło się 0:1. Bramka zadziałała jednak na naszych zawodników niczym impuls, a drużyna wreszcie zaczęła grac swoją piłkę. Na efekty nie trzeba było długo czekac. Jeszcze przed przerwą po bramkach Tomka Kolusa i Damiana Warchoła unici wyszyli bowiem na prowadzenie.

W drugiej części Unia mogła, a wręcz powinna  strzelic kolejne bramki, ale zabrakło skuteczności! Najlepszych okazji nie wykorzystał jednak Maciek Nalej. W pierwszym przypadku młody napastnik wymanewrował obrońców i bramkarza, jednak uderzył tuż obok słupka. W drugiej akcji zmarnował genialne podanie Tomka Kolusa. Warto odnotowac, że groźnie wyglądającego urazu nabawił się Maciek Wyszogrodzki. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie!

Za tydzień egzamin i pierwszy mecz rundy rewanżowej! Na wyjeździe skierniewiczanie zagrają z Legionovią Legionowo!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …