Home / Aktualności / Rezerwy Unii ponownie górą! Popis Jacka Krulika!

Rezerwy Unii ponownie górą! Popis Jacka Krulika!

Piłkarze rezerw skierniewickiej Unii pewnie pokonali przed własną publicznością Rawkę Bolimów 5:1 i są tymczasowym liderem A Klasy. Bohaterem spotkania był Jacek Krulik, który do trzech bramek dołożył dwie asysty.

Unia bezsprzecznie panowała od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Piłkarze prowadzeni przez trenera Piotra Kocębę konsekwentnie realizowali przedmeczowe założenia i sięgnęli po komplet punktów przy ul. Pomologicznej. Trzy bramki dla gospodarzy strzelił Jacek Krulik. Popularny „Salah” asystował również przy golach młodszych kolegów, Piotrka Warchoła i Kuby Sulmy. Ostatecznie skierniewiczanie wygrali 5:1 i wskoczyli na pozycję lidera rozgrywek. Dodajmy, że w tej kolejce pauzowała Żelazna, a Manchatan Nowy Kawęczyn uległ niespodziewanie Czarnym Bednary (1:2).

Walka o mistrza nabiera rumieńców…

Dzięki niespodziewanej porażce piłkarzy z Nowego Kawęczyna końcówka sezonu zapowiada się ekscytująco. Na osiem kolejek przed zakończeniem ligi, w tabeli prowadzi bowiem skierniewicka Unia z dorobkiem 37 punktów. Trzy oczka mniej i zaległy mecz do rozegrania mają piłkarze Manchatana. Trzecia, Żelazna również musi nadrobić zaległości i obecnie traci do prowadzących Skierniewic pięć oczek.

Zapraszamy do dopingowania rezerw pierwszej drużyny w kolejnych spotkaniach. Poniżej terminarz spotkań do końca sezonu:

4.05 – GKS Bedlno – UNIA II – GODZ. 15:00
12.05 – UNIA II – Olimpia Niedźwiada
19.05 – Manchatan – UNIA II
25.05 – UNIA II – Laktoza Łyszkowice
1.06 – PAUZA
8.06 – UNIA II – Żelazna
15.06 – Dar Placencja – UNIA II
22.06 – UNIA II – Czarni Bednary

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …