Home / Aktualności / Nowa jakość klubowych pomieszczeń!

Nowa jakość klubowych pomieszczeń!

Od kilku tygodni pracownicy OSiR konsekwentnie przygotowują obiekty do nowego sezonu. Zmiany na lepsze z pewnością zauważą piłkarze trzecioligowej Unii, których szatnie i pomieszczenia zyskały nową jakość.

Kompleksowy remont szatni, łazienek, pomieszczeń klubowych wraz z wentylacją i hydrauliką, odpowiednie przygotowanie murawy do trzeciej ligi, naprawa dachu na nowej hali, remont budynku na starych trybunach, renowacja skierniewickich orlików, czy montaż odpowietrzników na hali przy ul. Tetmajera – OSiR nie traci czasu i od kilku tygodni szykuje swoje obiekty do sezonu.

Nowa jakość klubowych pomieszczeń

– Sukces piłkarzy Unii stawiał nas w obowiązku, aby zapewnić im jak najlepsze warunki w nadchodzącym sezonie. Dlatego do momentu powstania stadionu, zadbaliśmy o to, aby klubowe pomieszczenia zyskały nową jakość – informuje prezydent Krzysztof Jażdżyk. Prezes ośrodka sportu, Marek Kujawski dodaje, że efekt udało się osiągnąć dzięki zaangażowaniu pracowników spółki. – Remont nie byłby możliwy bez zaangażowania naszych pracowników, którzy własnymi rękoma, godzinami remontowali zniszczone pomieszczenia. A tych nie brakowało m.in.: odmalowaliśmy ściany, wymieniliśmy instalacje hydrauliczne i wentylacyjne, zamontowaliśmy dodatkowy zlew do mycia obuwia, wymieniliśmy wykładziny i natryski. To tylko część wykonanych prac – wymienia prezes.

Spółka w konsultacji z zarządem Unii, sukcesywnie poprawia stan murawy. Zmienił się też budynek na starych trybunach, który został odmalowany, a jego powierzchnia posłuży na kolejne reklamy sponsorów. Imponująco prezentuje się przede wszystkim korytarz, na którym powieszono wielkie zdjęcie piłkarzy trzymających Wojewódzki Puchar Polski. – Sukces naszych zawodników napawa nas dumą. Od dziś każda drużyna, która przyjedzie do Skierniewic, będzie widziała z kim ma do czynienia. To swego rodzaju ukłon dla piłkarzy od nas i doskonała pamiątka, która przetrwa na lata!

Efekty prac skomentowali na gorąco prezesi klubu piłkarskiego.– Cieszy nasz efekt wykonanych prac, tym bardziej, że spółka nie miała zbyt wiele czasu na ich wykonanie. Odnowione pomieszczenia z pewnością ułatwią pracę całemu sztabowi i piłkarzom w nadchodzącym sezonie. Dziękujemy i liczymy na dalszą, równie owocną współpracę!Praca przez całe wakacje..

Kiedy my korzystamy z uroków lata, pracownicy spółki doprowadzają do porządku niemal wszystkie obiekty sportowe. OSiR jest w trakcie remontu dachu hali nr 2 przy ul. Pomologicznej, który przez wiele lat dawał się we znaki. Cały czas sukcesywnie odnawiane są skierniewickie orliki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem przez cały rok. Nie zapomniano też o małych ale niezwykle potrzebnych wymianach na hali przy ul. Tetmajera. W trosce o nowy parkiet, zamontowano tam odpowietrzniki, które wydłużą żywotność posadzki. Warto też wspomnieć o nowościach na hali nr 2, gdzie pojawiły się nowe linie.

Wielkie brawa dla pracowników spółki!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …