Home / Aktualności / W piątek gramy ze Świtem Nowy Dwór – Wszyscy Na Unię!

W piątek gramy ze Świtem Nowy Dwór – Wszyscy Na Unię!

Szósta kolejka trzeciej ligi sezonu 2019/2020 zostanie zainaugurowana już w najbliższy piątek (30.08) przy ul. Pomologicznej, gdzie rozpędzona Unia podejmie bardzo dobrze spisujący się ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek meczu o godz. 17:00!

Obie ekipy mierzyły się dwukrotnie w poprzednim sezonie. Unia była gościnna przy ul. Pomologicznej przegrywając (1:4), a Świt w Nowym Dworze ulegając (0:1). W nowym sezonie po pięciu rozegranych spotkaniach, wyżej w tabeli plasuje się drużyna kierowana przez Marka Brzozowskiego, która w tym czasie uzbierała 11 punktów, nie zaznając smaku porażki.

Unia z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Na morale zespołu z pewnością wpłynęła wygrana w Ząbkach nad niepokonanymi do tej pory rezerwami warszawskiej Legii (2:1). Ekipa prowadzona przez Rafała Smalca z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w stawce trzecioligowców.

Czy odmieniona skierniewicka drużyna zainkasuje kolejne punkty? Przekonamy się już w najbliższy piątek, 30 sierpnia. Początek sportowych emocji o godz. 17:00! Bilety będzie można kupić na 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem. Liczymy na głośny doping i fantastyczne otwarcie sportowego weekendu!

#WszyscyNaUnię

sprawdź również

#KubuśJesteśmyzTobą! Dodatkowy wymiar meczu derbowego z Pelikanem Łowicz!

Zbliża się piłkarskie święto na Stadionie Miejskim. Już 26 kwietnia przy ul. Pomologicznej odbędą się …