Home / Aktualności / Rezerwy Unii wracają na właściwe tory

Rezerwy Unii wracają na właściwe tory

Czwarte zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze rezerw Unii Skierniewice, pokonując przed własną publicznością Juvenię Wysokienice 2:1. Podopieczni trenera Jana Rucińskiego po nieudanym początku sezonu, teraz pną się w górę w ligowej tabeli i zajmują już siódme miejsce w „okręgówce”.

Po fatalnej inauguracji sezonu i czterech porażkach z rzędu kolejno ze Zrywem Wygoda (3:4), Manchatanem Nowy Kawęczyn (0:7), Olimpią Chąśno (0:3) i GLKS Żelazna (1:3), wydaje się, że beniaminek wreszcie złapał właściwy rytm. W niedzielę, 29 września w ramach ósmej kolejki spotkań, rezerwy Unii pokonały bowiem Juvenię Wysokienice (2:1) notując czwarte zwycięstwo z rzędu.

Spotkanie rozpoczęło się dla rezerw bardzo dobrze. Kapitalnym strzałem już w 29 minucie spotkania popisał się Jacek Krulik. Jeszcze przed przerwą skierniewiczanie podwyższyli stan meczu na (2:0), a precyzyjne dośrodkowanie Kuby Górskiego na bramkę zamienił Krawczyk. W drugiej połowie goście optycznie przeważali, ale stać ich było tylko na jedno trafienie. Przypomnijmy, że skierniewiczanie są niepokonani od piątek kolejki. Od tamtej pory pokonali kolejno Victorię Bielawy (4:2), Pogoń Bełchów (6:1) i Olimpię Jeżów (4:3).

– Cieszymy się z czwartej wygranej z rzędu, ale co najważniejsze z treningu na trening, z meczu na mecz widać, że tworzy się bardzo fajna, ambitna, młoda drużyna. Przez całe dzisiejsze spotkanie na boisku przebywało 10 zawodników o statusie młodzieżowca. Jestem zbudowany postawą chłopaków, co nie zmienia faktu, że wciąż mnóstwo pracy przed nami – podsumował występ swoich zawodników Jan Ruciński.

Kolejne spotkanie już w najbliższą niedzielę, 6 października w Godzianowie z miejscową Pogonią. Start godz. 11:30! Do Boju!

Skład: Gibki – Słoma, Wójcik, Klepaczka, Sulma – Krawczyk, Krulik, Krawczyński, Gutkowski (46′ Rokicki), Górski (46′ Dziubiński) – Bojańczyk M. (80′ Skoneczny)

#WszyscyNaUnie! Rusza internetowa sprzedaż biletów na mecz z GKS Bełchatów!

Piłkarska Rodzino jest zadanie do wykonania! Trwa akcja #ZapełniamyTrybuny. W dniu 3 kwietnia rusza internetowa …