Home / Aktualności / Pierwsze zmiany kadrowe w Unii

Pierwsze zmiany kadrowe w Unii

Maciej Nalej i Mateusz Wodziński nie są już piłkarzami Unii Skierniewice. Mikołaj Smyłek przebywa obecnie na testach w drugoligowej Pogoni Siedlce.

Nie wszyscy piłkarze przystąpią do rundy wiosennej w barwach Unii. Klub oficjalnie pożegnał się już z obrońcą Mateuszem Wodzińskim i napastnikiem Maciejem Nalejem. – Rozwiązaliśmy kontrakty za porozumieniem stron – informuje Leszek Koźbiał z Unii Skierniewice. – Chłopakom, dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Przypomnijmy, że Maciek przybył do Skierniewic w 2018 roku! W rundzie jesiennej sezonu 2019/20 wystąpił w siedmiu meczach, rozgrywając zaledwie 93 minuty. Wystąpił także w 1/32 Finału Pucharu Polski, przeciwko Mistrzowi Polski – Piastowi Gliwice (12 minut gry). W żadnym meczu nie zdobył jednak bramki. Zdecydowanie lepiej Nalej zapamięta swój pierwszy sezon w barwach naszego klubu – 2018/2019. Wówczas czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Chyba każdy Unii zapamięta jego zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry, na inaugurację sezonu, kiedy jako beniaminek pokonaliśmy faworyzowaną Legionowię Legionowo (2:1).

Napastnik trafił też w meczach z Bronią Radom (2:0), Huraganem Morąg (2:0) i Ursusem Warszawa (4:0). Maćku, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w barwach Mszczonowianki Mszczonów!

Ze Skierniewicami pożegnał się także obrońca Mateusz Wodziński! Przypomnijmy, że ten młody zawonik zasilił drużynę w marcu 2019 roku! W tym sezonie  rozegrał zaledwie 159 minut. „Wodzu” dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie! Życzymy powodzenia!

Mikołaj Smyłek na testach w Pogoni Siedlce

Bliski przenosin do nowego klubu jest za to bramkarz Mikołaj Smyłek, który obecnie przebywa na testach w drugoligowej Pogoni Siedlce. – Nic nie jest jeszcze przesądzone. Na ten moment zawodnik cały czas pozostaje piłkarzem Unii Skierniewice – informuje zarząd klubu. Dodajmy, że Smyłek był podstawowym bramkarzem w pierwszej części sezonu. Wystąpił w sumie w 13 spotkaniach, spędzając na boisku ponad 1200 minut. Pod koniec Mikołaj doznał urazu, który wykluczył go na kilka spotkań.

O kolejnych krokach będziemy Was na bieżąco informować za pośrednictwem naszych kanałów!

sprawdź również

V Memoriał im. Andrzeja Zelenaya przeszedł do historii!

14 grudnia już po raz piąty odbyła się piłkarska impreza poświęcona najwybitniejszej personie w historii …