Home / Aktualności / Unia gra z Pelikanem! Zapraszamy na wirtualną odsłonę derbów regionu!

Unia gra z Pelikanem! Zapraszamy na wirtualną odsłonę derbów regionu!

Unia Skierniewice i Pelikan Łowicz zapraszają swoich kibiców do wzięcia udziału w wirtualnych derbach regionu. Spotkanie na żywo będzie transmitowane w internecie. Początek 18 kwietnia o godz. 17:00!

19 kwietnia zgodnie z terminarzem rozgrywek trzeciej ligi, miały odbyć się kolejne derby regionu. Niestety z powodu szerzącej się pandemii covid-19 władze PZPN postanowiły przerwać rozgrywki, a mecz przesunąć na inny, bliżej nieznany termin. Tradycja to jednak rzecz święta, dlatego derby pomiędzy Unią, a Pelikanem muszą się odbyć mimo wszystko. Dlatego wspólnie z naszymi sąsiadami z Łowicza, postanowiliśmy wypełnić boiskową lukę wyjątkowym, wirtualnym wydarzeniem, w którym każdy, bez wychodzenia z domu będzie mógł wziąć udział.

W najbliższą sobotę, 18 kwietnia na naszym kanale [TUTAJ] pojawi się transmisja ze starcia pomiędzy Michałem Wrzesińskim (Unia), a Patrykiem Orłem (Pelikan).

Oprócz tradycyjnych kilku spotkań w FIFĘ 2020 w ramach akcji #WirtualnyMecz, przygotowaliśmy też mały bonus derbowy, w którym nie zabraknie walki, mocnych i celnych ciosów, no i oczywiście krwawych pojedynków. Obaj zawodnicy przeniosą się bowiem do wirtualnego oktagonu, walcząc zawodnikami ze świata UFC. Kto wyjdzie z tego dwumeczu zwycięsko? Przekonamy się w sobotę! Początek transmisji punktualnie o godz. 17:00!

Jesteśmy przekonani, że emocji nie zabraknie, a spotkanie będzie małą namiastką tego, co już wkrótce czeka nas podczas rozgrywek ligowych.


Kilka spraw technicznych:

1) Transmisja za pomocą platformy twitch.tv na kanale Michała Wrzesińskiego [TUTAJ]
2) Zalecana przeglądarka Mozilla!
3) Po założeniu konta na twitch.tv możliwość udziału w czacie z zawodnikiem!

#WszyscyNaDerby

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …