Home / Aktualności / Komunikat Unii Skierniewice w sprawie Akademii Piłkarskiej

Komunikat Unii Skierniewice w sprawie Akademii Piłkarskiej

Śpieszymy z oficjalną informacją, iż Klub Unia Skierniewice pozostaje nadal klubem piłkarskim, który w profesjonalny sposób i w przyjaznej atmosferze będzie dbał o rozwój piłkarski dzieci i młodzieży, wychowanków Unii Skierniewice.

Wszyscy nasi dotychczasowi trenerzy pracują nadal z Nami, dodatkowo koordynacją tej pracy w Akademii Unii Skierniewice zajął się od 15 lipca Michał Koliński. Życzymy Michałowi oraz wszystkim trenerom samych sukcesów na boiskach!

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i deklaracje zaangażowania w codzienne funkcjonowanie Klubu przez rodziców naszych Unitów, w trakcie spotkań w ostatnich tygodniach. To niezwykle ważne tworzyć wspólne dobro jakim jest nasz Klub.

Wspólne ustalenia ze spotkań z rodzicami definitywnie zamykają kwestie połączenia z innym klubem piłkarskim ze Skierniewic.

Niebawem Klub , za pośrednictwem koordynatora oraz trenerów przedstawi bardziej szczegółowe plany działania Akademii Unii Skierniewice, na najbliższy okres.

Pierwsze informacje pojawią się na początku sierpnia.

Zachęcamy nasze dzieciaki i młodzież do treningów w Unii. Niebawem ogłosimy nowe nabory do naszych drużyn. Już dziś zapraszamy…

Do zobaczenia na boiskach, w koszulkach z herbem Unii!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …