Home / Aktualności / Pracowita końcówka roku młodych piłkarzy

Pracowita końcówka roku młodych piłkarzy

Za nami pracowita końcówka roku 2020! W tym czasie członkowie naszej akademii rywalizowali na kilku frontach: rocznik 2008 w Radom Cup, 2009 na Halowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice, 2011 na Ikrzyk Cup, a 2010 w Warszawskim Turnieju Świątecznym.

Rocznik 2010 drugi w stolicy

Zdecydowanie najlepiej spisali się dziesięciolatkowie, którzy rywalizowali w stolicy na turnieju świątecznym. Podopieczni trenera Jarosława Foksa, po bardzo dobrym występie zajęli drugie miejsce, przegrywając złoto w finale z Akademią Piłkarską Łomianki. Wcześniej skierniewiczanie rywalizowali z silnymi ekipami: KS Łomianki, PKS LIFE Siennica, Dąb Wieliszew, Legionovia Legionowo, Juventus Academy Warszawa Akademia Piłkarska 11. Po występach grupowych, zajęli miejsce premiowane grą w półfinale w którym to później zdeklasowali przeciwnika.

Nasz zespół grał w składzie : Marcel Popek, Kacper Dziedzic, Franek Dąbrowski, Tobiasz Borowiec, Olek SAS, Mikołaj Koliński, Arian Tyjewski, Brajan Kryczka, Mateusz Zwierzchowski, Mikołaj Kwiatkowski. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Mikołaj Koliński! Brawo Drużyna!

Unia 2008 tuż za podium w Radomiu

12 grudnia drużyna Unii 2008 wzięła udział w turnieju organizowanym przez drużynę Młodzik Radom. – W fazie grupowej wygraliśmy dwa mecze i dwa zremisowaliśmy, co dało nam wyjście z grupy z drugiego miejsca. W półfinale ulegliśmy Zniczowi Pruszków. W meczu o trzecie miejsce zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju Młodzikiem Radom. Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce. Dziękujemy za zaproszenie, dużo fajnej gry, a przede wszystkim dobrą zabawę – podsumował występ swoich zawodników trener Robert Dobczyk.

Cenne doświadczenie rocznika 2011

W stolicy rywalizowali również dziewięciolatkowie, którzy próbowali swoich sił na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Ikrzyk Cup w Warszawie. Młodzi unici rywalizowali z m. i.: Naprzód Brwinów, Błonianką Błonie, Widokiem Lublin, FDP Ostrowem Mazowieckim, Ursusem Warszawa., FA Lublin oraz gospodarzem UKS Irzyk. Dziękujemy gospodarzom turnieju za zaproszenie, super atmosferę dobrą zabawę i dużo grania. Dla naszych zawodników bezcenne doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje.

Unia podzieliła się na dwa zespoły, w których grali: Filip Gąsiorowski, Gabriel Borowiec, Kacper Kulawiak, Krystian Matuszewski, Aleksander Nowakowski, Franek Petrykowski, Bartosz Skopiński, Błażej Wójciński, Bartek Bil, Marcel Dzierba, Filip Filipek, Tobiasz Gręda, Olaf Kalski, Franciszek Nagórka, Jan Pałczyński, Miłosz Słomski, Borys Koronka, Bartek Łukasik, Filip Szczepański, Filip Zimnota.

Unia 2009 walczyła o Puchar Prezydenta Miasta

UNIA 2009 – Byliśmy uczestnikiem Halowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice Brawo drużyna, świetny występ naszych zawodników – podsumował trener Mateusz Kiczuł.

Teraz czas na odpoczynek a później …dużo pracy przed NAMI! Brawo DRUŻYNA

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …