Home / Aktualności / #GramyRazem! Okinawa Sushi nowym partnerem Unii!

#GramyRazem! Okinawa Sushi nowym partnerem Unii!

Grono partnerów klubu UMKS Unia Skierniewice powiększa się. W ostatnich dniach do piłkarskiej rodziny dołączył kolejny, mocny partner na rynku – Okinawa Sushi. Firma, która specjalizuje się w przygotowywaniu smakołyków kuchni azjatyckiej od dziś, oficjalnie gra razem z Unią!

Ostatnie lata są dla klubu bardzo udane. Czołowe miejsca w trzeciej lidze, dwukrotny udział w 1/32 Pucharu Polski (mecze z Piastem Gliwice i Widzewem Łódź), zdobycie Wojewódzkiego Pucharu Polski w 2019 i 2020 roku, perspektywiczna drużyna z charyzmatycznym trenerem i ambitnym zarządem, sprawiają, że fani skierniewickiego klubu mogą spać spokojnie.

Klub, który nie tak dawno zaczynał od zera, dziś swoimi wynikami stał się piłkarską marką rozpoznawalną w całym kraju. Unia z roku na rok rośnie w siłę, walcząc o najwyższe cele. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej firm ze Skierniewic i okolic wspiera dalszy rozwój klubu. Miło nam poinformować, że do tego grona oficjalnie dołączyła kolejna firma.

– Cieszymy się, że coraz więcej firm wspiera nasz klub. To znak, że idziemy w dobrym kierunku, a ciężka praca włożona w jego odbudowę nie poszła na marne. Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach do naszej piłkarskiej rodziny dołączył kolejny, mocny partner na rynku – Okinawa Sushi – poinformował Tomasz Gręda z Zarządu Klubu.

Jeśli kochacie sushi, to jest to miejsce stworzone właśnie dla Was. – Przyjaźń, pasja do jedzenia i doświadczenie w branży gastronomicznej to nasz sposób na sukces! Pomysł otworzenia restauracji zrodził się z chęci dzielenia się smakami i naszej wizji restauracji azjatyckiej. Okinawa Sushi to nie tylko wyśmienite smaki, to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Nasi kucharze i sushimasterzy to profesjonaliści i dbają o każdy szczegół, aby sushi i dania z Dalekiego Wschodu były wyjątkowe. Działamy już ponad dwa lata i dalej chcemy się rozwijać. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych trzech restauracji: w Grodzisku Mazowieckim, Sochaczewie oraz najnowszej w Skierniewicach. W każdej z nich zamówienia można składać telefonicznie oraz przez stronę internetową – zachęca Zespół Okinawa Sushi.


Przekonajcie się sami:
Okinawa Sushi, Skierniewice, ul. Wyszyńskiego 14.
www.okinawasushi.pl

Tel.790222055

Zachęcamy wszystkie chętne firmy do współpracy! Jeśli chcesz być częścią większego projektu i razem z drużyną napisać kolejne rozdziały w historii skierniewickiego klubu! Zgłoś się już dziś, a my przedstawimy szczegóły!

Wspieraj swój klub!
#WszyscyNaUnię!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …