Home / Aktualności / Trenerze Dziękujemy!

Trenerze Dziękujemy!

Po czterech latach pracy, trener Rafał Smalec żegna się ze Skierniewicami i przenosi się do Polonii Warszawa. W tym czasie wspólnie z klubem wywalczył awans do III ligi i trzykrotnie sięgnął po Puchar Polski na szczeblu Wojewódzkim.

Wiecznie uśmiechnięty, charyzmatyczny, lider i profesjonalista w każdym calu, dla którego nie było rzeczy niemożliwych, mentor i boiskowy nauczyciel wielu zawodników, oficjalnie żegna się z klubem, w którym spędził cztery ostatnie lata. Mecz finałowy Wojewódzkiego Pucharu Polski z ŁKS-em II był jego ostatnim w roli trenera Unii Skierniewice. Przed spotkaniem, drużyna na nowoczesnym obiekcie w Łodzi, podziękowała Trenerowi za ten wspaniały okres. Nie brakowało łez, a drużyna pożegnała Go, tak jak powinna, sięgając jako jedyna w historii po trzeci z rzędu Puchar Polski na szczeblu Wojewódzkim.

Kilka dni po spotkaniu, Rafał zamieścił na swoim Facebooku emocjonalny wpis, dziękując wszystkim, z którymi współpracował w tym czasie.

– „Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz…..Wtorkowy mecz Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski był moim ostatnim meczem w roli trenera Unii Skierniewice. Wygraliśmy ten mecz i zdobyliśmy Puchar po raz trzeci z rzędu: 2019 2020, 2021. Lepszego prezentu na zakończenie współpracy nie mogłem od drużyny dostać. Dziękuję”!

– „To były cudowne cztery lata, wspaniała podróż pełna emocji i sukcesów. Dziękuję z całego serca WSZYSTKIM, których w tym czasie spotkałem na swojej drodze. Dzięki Wam wiele się nauczyłem. Panowie Prezesi, wielkie dzięki za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście i za swobodną możliwość rozwoju jako trener. Jesteście wspaniali. Piotrek „necessary” Kocęba, Jacek „mata pojińcie” Krulik, Marta „simply the best” Kiepura – rewelacyjni w swoim fachu i wspaniali współpracownicy. Dzięki za wszystko”.

– „Szczególne podziękowania dla moich PIŁKARZY, za zaufanie i dzielne realizowanie mojej myśli szkoleniowej. Stworzyliśmy wspaniałą drużynę, pełną rodzinnej atmosfery. TO BYŁ ZASZCZYT BYĆ WASZYM TRENEREM!!!  Serce krwawi, łza po policzku płynie, ale takie jest życie….Płyniemy w dalszą drogę, ale już na osobnych statkach. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku”.

Postanowiliśmy podziękować Trenerowi za ten wspaniały czas spędzony w Skierniewicach. Zamiast słów, zamieszczamy zdjęcia, które w jakimś stopniu przybliżą najwspanialsze skierniewickie chwile.

Rafał! Dziękujemy za wszystko! Rozwijaj się i walcz o swoje marzenia!
Do zobaczenia na boisku i w Skierniewicach!

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …